Yeni Malatyaspor'da tek aday Kamil Göksu oldu
Haber
14 Haziran 2022 - Salı 18:56
 
Yeni Malatyaspor'da tek aday Kamil Göksu oldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber…: Süre 18.00'de sona erdi...Yeni Malatyaspor Kulübü Başkan Adaylığı ile alakalı Aday olma süreci bugün saat 18:00 da sona erdi.
Spor Haberi
Yeni Malatyaspor'da tek aday Kamil Göksu oldu

Yeni Malatyaspor'da tek aday Kamil Göksu oldu

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkan Adaylığı ile alakalı Aday olma süreci bugün saat 18:00 da sona erdi.

Başkan Adayı olarak Üç aydır hummalı bir çalışma ile adaylığını açıklayan Kamil Göksu oldu. Göksu’nun evrakları Divan Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz’a teslim edildi.

Fotoğraf açıklaması yok.

Başka ise aday çıkmadı.

Naşkan adayı Kamil Göksu'nun açıklaması "Bilindiği üzere kulübümüzün geleceğini belirlemede hayati öneme sahip olan 26 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Yeni Malatyaspor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda Yeni Malatyaspor Kulübü başkan adaylığımın duyurusunu öncesinde kamuoyu ile paylaşmıştım. 
Bugün gelinen noktada kulüp tüzüğümüze uygun şekilde Başkan adaylığı başvurumu resmi olarak Divan Kurulu Başkanlığı’na yapmış bulunuyorum. 
Yeni Malatyaspor’umuzun geleceği için çıkmış olduğumuz bu yolda her zamankinden daha emin ve daha umutlu olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bizler kulübümüzü tekrar hakettiği yere getirmek, düştüğü yerden kaldırmak ve verdiğim değeri kelimelere sığdıramadığım Malatya sevdamızı hep birlikte yaşamak, yaşatmak, bütün Malatya halkı ile birlikte yönetmek üzere bu göreve talip olduğumu tekrarlıyorum. Her şey Yeni Malatyaspor için. Daha önce de zikrettiğim gibi biz birlik olduğumuzda başaramayacağımız hiçbir şey olamaz. Bunu da herkese yeniden göstereceğiz. 
Görkemli, mutlu, heyecanlı günleri tekrar yaşamak için büyük bir sevda ile bağlı olduğumuz Yeni Malatyaspor Kulübümüze sahip çıkmak adına herkesi 26 Haziran 2022 tarihli Genel Kurula bekliyor, desteklerinizi talep ediyorum. "

Fotoğraf açıklaması yok.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yeni, Malatyaspor'da, tek, aday, Kamil, Göksu, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı