Star Group Makine İmalat Sanayi her geçen gün büyüyor
Haber
29 Kasım 2021 - Pazartesi 21:28
 
Star Group Makine İmalat Sanayi her geçen gün büyüyor
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Akçadağ ilçesi Ilıcak Mahallesi Küme evleri No:11^de faaliyetini yürüten Star Group İmalat İthalat İhracat Sanayi her geçen gün büyüyor.
Ekonomi Haberi
Star Group Makine İmalat Sanayi her geçen gün büyüyor

Star Group Makine İmalat;
Sanayi her geçen gün büyüyor...

Serkan Aladağ’ın direktörlüğün de faaliyetlerini yürüten Star Group İmalat İthalat İhracat Sanayi 2019 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor.

Serkan Aladağ şirketle ilgili şu açıklamayı yaptı…”Çin Enjeksiyon Makinede üretici firması HCHEN SHONG un Doğu satış bayisi plastik enjeksiyon makinesi satışında doğu bölgesinde 1. Sırada yer alıyor.

Star Group Makine İmalat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, teknoloji ve bilgi çağının bilimsel anlayışıyla çalışan öncü bir kuruluştur. Alanlarında uzman, deneyimli, özverili, genç ve dinamik bir kadro oluşumudur. Teknolojiyi yakından takip ederek kalitesini günden güne arttıran, fiyat – performans oranı ile üstün hizmet seçenekleri sunan ve kendilerini Dünya’ya kanıtlamış ünlü firmaların mümessilliğini yapmaktadır. Doğru üretim tekniklerini tanıtan, kaliteli üretimi ön planda tutan, çözüm üreten ve kalıcı hizmet sunan bir anlayış ile hareket eden Star Group Makine, Plastik ve Metal teknoloji uygulamalarını üstün kalite ve verimlilik düzeyinde sunmaktadır. Star Group Makine kadrosu müşterilerinin en yakın ve güvenilir yardımcısıdır. Satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleri en etkin biçimde yerine getirmektedir. Asgari üretim giderleriyle kaliteli üretim ve verimliliği ön planda tutmaktadır.

Temel ilkemiz; dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır. Dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır.

Hedefimiz; ülke sanayisinde sorumluluk ve risk içinde olan girişimcilerin başarılı olmasını, karlılık oranlarının artmasını, kalıcı olmalarını ve yeni yatırımlara yönelmelerini desteklemektir. Ülke sanayisinde sorumluluk ve risk içinde olan girişimcilerin başarılı olmasını, karlılık oranlarının artmasını, kalıcı olmalarını ve yeni yatırımlara yönelmelerini desteklemektir.

Kuruluşumuz; başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcıdır. Başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcıdır.

Gelişmeyi ve geliştirmeyi hedef edinen Star Group Makine, makina ve ekipman satan bir firma olmayıp, her bir müşterinin üretim sorunlarına çözüm getiren, yaptığı makine revizyonları ile her marka makine konusunda yetkin bir servis anlayışı sahip olan, planlanan yatırımları projelendirip en verimli yatırımın yapılmasına katkıda bulunan bir yapıya ve eğitimli kadroya sahiptir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Star, Group, Makine, İmalat, Sanayi, her, geçen, gün, büyüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı