Şehit kardeşinin bayrağını yenileyen Ömer Çiçek; Bayramı buruk yaşıyoruz
Haber
14 Mayıs 2021 - Cuma 03:01
 
Şehit kardeşinin bayrağını yenileyen Ömer Çiçek; Bayramı buruk yaşıyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bu bayramda da şehit kardeşinin bayrağını yenileyen Ömer Çiçek “Ramazan Bayramı sevincini de buruk yaşıyoruz. ”dedi.
Gündem Haberi
Şehit kardeşinin bayrağını yenileyen Ömer Çiçek; Bayramı buruk yaşıyoruz

Şehit kardeşinin bayrağını yenileyen Ömer Çiçek; Bayramı buruk yaşıyoruz...

Bayramlarda yardımlaşmanın, kardeşliğin ve beraberliğin pekiştiğini belirten Şehitler Derneği ve MHP’nin önceki il başkanı, Dünya Basın Federasyonu ile 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek bayram sabahı ilk olarak şehit Jandarma Komando Kardeşi Nazif Çiçek’in kabrini ziyaret edip duasını okuduktan sonra Ay-Yıldızlı Bayrağı yeniledi.

Bir süre sessiz kalan Ömer Çiçek daha sonra gazetecilere Bayram mesajı verdi. Başkan Ömer Çiçek bayram mesajın da şunları söyledi:

,“Ramazan Bayramı’nı birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Maneviyatın yüksek olduğu bayramlarda hem yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve beraberlik duyguları pekişir. Sevdiklerimizle bir arada oluruz. Biz yıllardır bu hasreti yaşıyoruz. Vatan için kardeşim şehit oldu. Bugün gelip bayramlaştık.

Bir Ömer Çiçek dahil 7 kişi görseli olabilir

Korona Virüs pandemisi altın da Ramazan Bayramını idrak ediyoruz. Yüce milletimizin Ramazan Bayramını kutluyorum.

Lakin bizi derinde üzen bir hadise ise terörist İsrail’in Filistin’e saldırısı yüreklerimizi kor etti.

Her şeye rağmen Ramazan Bayramı sağlık-huzur ve insanlığa barış getirsin. Dünya sesiz kalsa da İsrail’e karşı biz sessiz kalmayacağız. Mazlumların sesi olacağız. Sağlıklı bir Ramazan Bayramı geçirmenizi temenni ediyor,um.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, kardeşinin, bayrağını, yenileyen, Ömer, Çiçek;, Bayramı, buruk, yaşıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı