Ramazan bayramı ülkemizi sağlık bereket ve huzur getirsin
Haber
14 Mayıs 2021 - Cuma 03:27
 
Ramazan bayramı ülkemizi sağlık bereket ve huzur getirsin
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dışilişkiler Başkanı Teoman Mutlu “Ramazan Bayramı ülkemizi sağlık bereket ve huzur getirsin. “dedi.
Siyaset Haberi
Ramazan bayramı ülkemizi sağlık bereket ve huzur getirsin

Ramazan bayramı;

Ülkemizi sağlık bereket ve huzur getirsin...

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dışilişkiler Başkanı Teoman Mutlu “Tüm İslam aleminin ve aziz milletimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın ülkemize barış, sağlık ve bereket getirmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullanıp ardından da şunları söyledi:

“Bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemini günletr kısıtlamalar var. Her şeye rağmen bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günlerdir.
Ülkemizi ve dünyayı saran salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte geride bıraktığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, islam alemine  huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ramazan, bayramı, ülkemizi, sağlık, bereket, ve, huzur, getirsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı