Polisten kaçtı 10 bin TL ceza yedi, zorba yakalandı, gasp ve kumar
Haber
28 Nisan 2021 - Çarşamba 13:00
 
Polisten kaçtı 10 bin TL ceza yedi, zorba yakalandı, gasp ve kumar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da son 24 saat içerisin de polis sorumluluk bölgesin de neler oldu. Emniyet Asayiş Şubeden af yok...
Asayiş Haberi
Polisten kaçtı 10 bin TL ceza yedi,  zorba yakalandı, gasp ve kumar

Polisten kaçtı 10 bin TL ceza yedi;

Zorba yakalandı, gasp ve kumar...

Polisten kaçtı 10 bin TL ceza yedi,  zorba yakalandı, gasp ve kumar

İşte ayrıntılar…

“Asayiş şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

· 2 tabanca, 18 adet fişek, 2 adet kesici alet, 88,79 gr Kannobinoid, 4.68 gr Esrar, 2 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiş.

Açıklama yok.

· Müşteki A. M. elektrikli bisikleti ile evine giderken Çöşnük Mahallesinde iki şahsın kendisini durdurduğu ve elektrikli bisikletini istediklerini, vermeyince sopa ile kendisini darp ettiklerini beyan etmesi üzerine şüpheli M. C. yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

· Müşteki G.Ö. boşanma aşamasındaki eşinin ailesinin Zaviye Mahallesinde bulunan ikametgâhına gittiğini kayınbiraderleri olan S.K. ve K. K.’nın kendisini darp edip, telefon ve 250 ₺’sini aldıklarını beyan etmesi üzerine şüpheli şahıslar yakalanmış suça konu cep telefonu ele geçirilmiş tahkikata başlanmıştır.

· Ferhadiye Mahallesinde dur ikazına uymayan plakasiz motosiklet kovalamaca sonucu yakalanmış, plakasız motosiklet kullanmak, Dur ikazina uymamak, Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşürmek, Muayenesiz araç kullanmak suçlarından toplam 10.000 TL ceza yazılmış ayrıca motosiklet üzerinde bulunan 2 şahsa sokağa çıkma ihlali kapsamında cezai işlem uygulanmıştır.

Açıklama yok.

· Müşteki H. K. isimli şahıs İnternet üzerinden ikinci el sitesinden 3.100 TL değerinde cep telefonunu satışa sunar. Şüpheli ile anlaşır ve buluşurlar. Şüpheli bir apartmana girip para getireceğini beyan eder ve apartmanın arka çıkış kapısından kaçar. Müşteki dolandırıldığını fark ederek müracaatçı olur. Konuyla ilgili yapılan kamera çalışmalarında Faili Meçhul konunun şüphelisinin şubemizce bilinen O. A. olduğu anlaşılmış ve yakalnmıştır.

Ayrıca şüpheli O.A.’nın Yeni Cami civarında kesici aletle tehdit yöntemiyle meydana gelen faili meçhul telefon gasp edilmesi olayının faili olduğu anlaşılmış, Şüpheli her iki olaydan gözaltına alınmış ve 28/04/2021 günü adli mercilere çıkarılacaktır.

Açıklama yok.

· Sümer Park içerisinde bir şahsın pitbull dolaştırdığı görülmesi üzerine Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim ile irtibat kurulmuş ve köpeğin 5199 Sayılı Kanunda belirtilen yasaklı ırklardan olduğunu tespit ettiğini bildirmesi üzerine köpek muhafaza altına alınarak Hayvan Barınağı görevlilerine teslim edilmiş. Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü aracılığıyla Hayvan sahibine işlem yapılmıştır.

Açıklama yok.

· Yeni Hamam Mahallesi Buhara Caddesinde bir adreste kumar oynandığı ihbarına istinaden bahse konu işyerine gelinmiş, iş yerinin 22.04.2021 günü Kumar Oynanması için Yer ve İmkan Sağlama Suçundan adli işlem yapılan yer olduğu anlaşılmış ve bahse konu yerde 10 şahsın kumar oynadığı görülmesi üzerine işyeri tekrar mühürlenmiş ve 10 şahsa pandemi kurallarına uymamaktan işlem yapılmıştır”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Polisten, kaçtı, 10, bin, TL, ceza, yedi,, , zorba, yakalandı,, gasp, ve, kumar,
Yorumlar
Haber Yazılımı