MHP Lideri Bahçeli; Rütbeleri sökülmeli-emekli maaşları kesilmelidir
Haber
04 Nisan 2021 - Pazar 19:26
 
MHP Lideri Bahçeli; Rütbeleri sökülmeli-emekli maaşları kesilmelidir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MHP Lideri Devlet Bahçeli, 103 emekli amiralin açıklamalarına tepki gösterip rütbelerinin sökülmesi ve maaşlarının kesilmesi gerektiğini söyledi.
Siyaset Haberi
MHP Lideri Bahçeli; Rütbeleri sökülmeli-emekli maaşları kesilmelidir

MHP Lideri Bahçeli;

Rütbeleri sökülmeli-emekli maaşları kesilmelidir...

TSK'dan emekli 103 amiralin yayınladığı bildiriye tepkiler gelmeye devam ediyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli, bildirinin tehdit vari olduğuna işaret edip bakın neler dedi?

“103 emekli amiralin ortak imzalı yayımlamış oldukları anti demokratik ve tehditvari, aynı zamanda vesayetçi bildiriyi Milliyetçi Hareket Partisi nefretle lanetlemekte ve reddetmektedir. Bu kapsamda partimizin görüşü olarak derhal alınması gereken önlemler şu şekildedir…

MHP Lideri Devlet Bahçeli; Türkiye'nin Suriye politikası doğrudur

Muhtıra tarzında hazırlanarak gece yarısı servisi yapılan bildiride imzası bulunan amirallerin rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları kaldırılmalı, emekli maaşları kesilmelidir. Açıklanan bildirinin çok yönlü adli ve idari soruşturması yapılmalıdır…

Ayrıca 103 vesayetçi amiralin imzasıyla yayımlanan bildirinin arkası ve önü kararlılıkla araştırılmalı, bu rezaletin içinde kimlerin olduğu tevsik ve tespit edilmelidir.Konu vatandır, konu demokrasidir, konu milli iradedir.Taviz veya gecikmenin bedeli hiç kuşkusuz ağır olacaktır…”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Lideri, Bahçeli;, Rütbeleri, sökülmeli-emekli, maaşları, kesilmelidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı