Malatyalı Oğuzhan Asiltürk; İttifakla ilgili seçime bir hafta kala karar verilir
Haber
27 Ocak 2021 - Çarşamba 01:12
 
Malatyalı Oğuzhan Asiltürk; İttifakla ilgili seçime bir hafta kala karar verilir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti ve ittifakla ilgili Malatyalı Oğuzhan Asiltürk, bugün açıklamalar da bulundu.
Siyaset Haberi
Malatyalı Oğuzhan Asiltürk; İttifakla ilgili seçime bir hafta kala karar verilir

Malatyalı Oğuzhan Asiltürk;

İlgili seçime bir hafta kala karar verilir...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Ocak’ta Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Malatyalı Oğuzhan Asiltürk'ü evinde ziyaret edip Gazetecilere de “İttifakı konuştuk” açıklaması yapmıştı. O günler de de Saadet Partisi “Cumhur İttifakına mı katılıyor?” sorusu gündemi meşgul ediyordu.

Oğuzhan Asiltürk, görüşmeye ilişkin Kudüs TV’de yayınlanan ‘Diyalog ve Uhuvvet’ programında gazetecilerin sorularını cevaplandırıp açıklamalar da  bulundu.

Malatyalı Oğuzhan Asiltürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti içeriğine dair açıklamalarının üzerine bir şey söylemeyeceğini belirtti.

Malatyalı Oğuzhan Asiltürk, Saadet Partisi’nin gelecekte hangi ittifak içerisinde yer alacağına yönelik soruyu şöyle cevapladı:

ASİLTÜRK"SEÇİME BİR HAFTA KALA KARAR VERİLİR"

“İleride şöyle mi yaparız böyle mi yaparız demenin zamanı o noktaya geldiğimiz zaman, seçime bir hafta kala buna karar verilir. Yapılır. Ondan önce bunu açıklarsam bir bölünme meydana gelir. Ben bunu açıklamam. Ne yapacağım kalbimde durur. İki topluluk var. İkisiyle de görüşerek bizim davamızın başarıya ulaşmasında en doğru yol hangisiyse ona karar verir ilan ederiz.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Oğuzhan, Asiltürk;, İttifakla, ilgili, seçime, bir, hafta, kala, karar, verilir, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı