Malatyalı Başkan Mehmet İmrek; Kanser’i yendi
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 15:29
 
Malatyalı Başkan Mehmet İmrek; Kanser’i yendi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Dolunay Partisi’nin Malatyalı Genel Başkan Vekili Mehmet İmrek kanseri yendi...Kanseri yenen İmrek "Allah kimseye bu illeti vermesin."dedi.
Sağlık Haberi
Malatyalı Başkan Mehmet İmrek; Kanser’i yendi

Malatyalı Başkan Mehmet İmrek; Kanser’i yendi...

Uzun süredir tedavi gören ve kanseri yenen Dolunay Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet İmrek “Son tetkiklerimin de temiz çıkması ve çok şükür hastalığı atlatmam şahsıma aileme ve sevenlerime büyük bir sevinç ve umut ışığı olmuştur. “ dedi.

Kanseri yenen Malatyalı Başkan Mehmet İmrek’in açıklaması aynen şöyle “Kendimi adadığım hizmet ve siyasi arenada hizmetlerime büyük bir özveri ile mücadelem esnasında yakalanmış olduğum amansız rektum kanseri hastalığı esnasında teşhisten tedavilerime ve bir seri cerrahi operasyonlarımı yapan ve bugünkü sağlığıma kavuşturan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahî uzmanı Operatör Doktor Sayın Ali Nalı Yücesoy hocama ve Ekibine şahsım ailem adına müteşekkirim.

Açıklama yok.

Son tetkiklerimin de temiz çıkması ve çok şükür hastalığı atlatmam şahsıma aileme ve sevenlerime büyük bir sevinç ve umut ışığı olmuştur.

Sevgili Doktorum sayın Ali Naki Yücesoy hocamın üstün gayret ve tecrübesi ile eski sağlığına kavuşma aşamasında attığımız bu adımla birlikte inşallah en kısa zamanda toparlanıp yardım hizmet ve siyasi çalışmalarıma daha bir özveri ve gayretle devam edecek olmanın da mutluluğunu yaşıyorum.

Sevgili Doktorum sayın Ali Naki Yücesoy seni tanımak benim için bir onurdur. İyiki sizin gibi iyi eğitimli ve işinin ehli doktorlarımız var. Sizler bu ülkenin ve Biz sağlığına kavuşturmada büyük emekleriniz olan hastalarınızın ümit ışığı gurursunuz.

Açıklama yok.

Rabbim sizi korusun ve yüceltsin emeklerinizi gayret ve başarılarınızı her iki cihanda zaferle takdirle taçlanırsın .

Her şey için teşekkürler can doktorum muhterem üstadım. Varlığınız başarınız daim olsun.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Başkan, Mehmet, İmrek;, Kanser’i, yendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı