Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut Gazeteciler Cemiyetinde
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 14:38
 
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut Gazeteciler Cemiyetinde
Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Gündem Haberi
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut Gazeteciler Cemiyetinde

Malatya Turgut Özal Üniversitesi;

Rektörü Karabulut Gazeteciler Cemiyetinde...

Malatya Gazeteciler Cemiyetini saat 12.00’de ziyarete gelen Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, Başkanvekili Ali Aladağ ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, daha sonra ön emli açıklamalar da bulundu. Cemiyet Başkanı Vahap Güner “Hocamızın çalışmalarını takdir ediyoruz. ”dedi.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, yeni kurulan üniversite olmalarına rağmen kısa sürede büyük işlere imza attıklarını aktardı.

Bir 1 kişi, oturuyor ve şunu diyen bir yazı 'NE MALATYA GAZETECİLER CEMİYETİ MALATYA KÜLTÜRA.S. A.S. www.malatyakultur.com esenlik www.esenlik.com.tr AĞBABA POZA' görseli olabilir

Malatya ile ilgili eğitim ve tarım sektörün de müjdeler de veren Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut’a cemiyette bir de sürpriz yapıldı.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'MALATY GAZETECİLER CEMİYETİ ALATYA A.S. ur.com nlik com.tr' görseli olabilir

Doğum günü olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut’a buket çiçek hediye edildi ve daha sonra toplu resim çektirildi.

Bir TC Ziya Paşa Kan ve Aysun Karabulut dahil 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Turgut, Özal, Üniversitesi, Rektörü, Karabulut, Gazeteciler, Cemiyetinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı