Malatya polisi; Suç ve suçlulara göz açtırmıyor
Haber
08 Kasım 2021 - Pazartesi 13:58
 
Malatya polisi; Suç ve suçlulara göz açtırmıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Emniyet Müdürlüğünce kentin huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında suç ve suçlulara göz açtırılmıyor.
Asayiş Haberi
Malatya polisi; Suç ve suçlulara göz açtırmıyor

Malatya polisi; Suç ve suçlulara göz açtırmıyor

Malatya’da polis gece-gündüz görev başında. İşte son olaylarla ayrıntıları…:

ARANAN52 ŞAHIS YAKALANDI…:

01-07 Kasım 2021 tarihleri arasında haklarında yakalama emri bulunan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen 52 kişi yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

BAŞHARIKTA 50 BİN TL ÇALINDI…:

Başharık Mahallesinde bir araçtan 50.000 TL çalınması olayı ile ilgili yapılan çalışmalarda daha önce olayı gerçekleştiren iki şahıstan biri 1 adet cep telefonu, 1 adet kol saati, 1 adet çakmak ve 982 TL ile yakalanmıştı. Olayın firari diğer şüphelisi de çalmış olduğu 28.000 TL ile birlikte yakalanmış tahkikata devam etmektedir.

ALTIN KÜPE ÇEYREK ALTIN ÇALINMASI GÜVENLİK KAMERASINDA TESPİT EDİLDİ…:

Aslanbey Mahallesinde iki ayrı ikametten “2 adet altın küpe, 2 adet çeyrek altın ve toplamda 40 gr ağırlığında 2 adet bileziğin” çalınması ile ilgili olarak güvenlik kamera görüntülerinden tespit edilen şüpheli yakalanarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

“Malatya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince 5607 SKM suçu ile ilgili mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda;

GÜMRÜK KAÇAĞI CEP TELEFONU VE SİGARA ELE GEÇİRİLDİ…:

 - Elazığ Yolu Uygulama Noktasında durdurulan bir tırda yapılan aramada çeşitli modellerde toplam 127 adet gümrük kaçağı android cep telefonu ile 30 karton gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiş, şüpheli şahsa 5607 SKM suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Malatya Olay Tv...: Malatya Polisi Tır'ın zulada bakın neler ele geçirdi...?

CİNSEL İÇERİKLİ ÜRÜN SATIŞI…:

- İlimizde gümrük kaçağı cinsel içerikli ürün satışı yapıldığı bilgisi üzerine 3 işyerinde yapılan aramada toplam 2.245 adet cinsel içerikli (hap, jel, sprey) madde ele geçirilmiş şüpheli 3 şahıs hakkında yasal işlem yapılmıştır.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, polisi;, Suç, ve, suçlulara, göz, açtırmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı