Malatya’nın Başkanı Gürkan; Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun
Haber
16 Şubat 2021 - Salı 00:32
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Şubat ayı II. oturumunu Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun...

Bir bir veya daha fazla kişi ve iç mekan görseli olabilir

Meclis gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden kısa bir konuşma gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Pençe Kartal-2 harekâtı kapsamında 3 askerimiz şehit oldu. Akabinde terör örgütü elinde rehin olarak tuttuğu 13 vatandaşımız PKK’nın hain kurşunuyla şehit edilmiştir. Memleketimizin, ülkemizin başı sağ olsun. Silahsız vatandaşların öldürülmesi tek kelimeyle telin edilecek canice bir harekettir.

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi olarak bunu kınadığımızı ve hain kurşunla şehit olanlara Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı temenni ediyorum. Temennimiz ve dileğimiz odur ki bu terör musibetinden milletimiz ve insanlık kurtulsun” şeklinde konuştu.

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

Başkan Gürkan Meclis Salonu’nda yaptığı konuşmada özellikle imar konusundaki hassasiyetini dile getirerek, parsel bazlı imar çalışmalarına karşı olduğunu ve ada bazlı imar çalışmaları yapılması gerektiğine değindi. konuşmasının ardından meclis gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Gündemde yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken bazı maddeler ile bir sonraki toplantıya ertelendi. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bir sonraki oturumunun ise 16 Şubat 2021 Salı günü saat 14.00’de yapılacağı kararlaştırıldı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Ülkemizin, ve, milletimizin, başı, sağolsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı