Malatya’nın Başkanı Gürkan duyurdu; MASKİ’nin halka ücretsiz hizmet sunacak
Haber
13 Ekim 2021 - Çarşamba 18:47
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan duyurdu; MASKİ’nin halka ücretsiz hizmet sunacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı ilk toplantısını, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında, 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan duyurdu; MASKİ’nin halka ücretsiz hizmet sunacak

Malatya’nın Başkanı Gürkan duyurdu;

MASKİ’nin halka ücretsiz hizmet sunacak...

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ek maddelerin gündeme alınması konusundaki teklifinin oylanarak kabul edilmesinin ardından meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

İmar ağırlıklı gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara havale edildi, bazı maddeler ise bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelendi.

Açıklama yok.

MASKİ’DEN MALATYA’YA ANLAMLI ÜÇRETSİZ HİZMET…:

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir meclisinden MASKİ’nin Malatyalılara ücretsiz hizmetinin müjdesini verdi. Toprak analizleri bundan sonra MASKİ Laboratuvarlarından ücretsiz olarak halka yapılacak.

MASKİ’nin bu hizmeti meclis üyeleri tarafından alkışlarla karşılandı.  Malatya’nın Başkanı Gürkan müjdeyi verip MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert’e de açıklama yaptırdı.

Vatandaşlar arazilerinden aldıkları toprak numunesini MASKİ’de ücretsiz analiz ettirecek.

Malatya çiftçisinin cebin de analiz parası kalacak.

Açıklama yok.

MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE MEHMET MERT’İN ATANMASI BÜYÜKŞEHİR MECLİSİN DE TÜM PARTİLER TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANDI…:

Büyükşehir meclisin de ayrıca Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, MASKİ Genel Müdürlüğüne Mehmet Mert’in atanmasını açıkladı. Meclis’te tüm siyasi partiler adına yapılan konuşmalar da Mehmet Mert’in çalışkanlığı dile getirilip “Atamadan dolayı Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyor, Genel Müdürümüz Mehmet Mert’e de başarılar diliyoruz” denildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan, duyurdu;, MASKİ’nin, halka, ücretsiz, hizmet, sunacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı