Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demir'le buluşma
Haber
05 Aralık 2021 - Pazar 15:59
 
Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demir'le buluşma
İzzettin Çiçek...: Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Malatya'da yeni kurulan Muhtarlar Derneğinde buluşma vardı...Dernek binasında buluşma da karşılıklı iyi dilekler vardı.
Gündem Haberi
Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demir'le buluşma

Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı;
Şahin Demir'le buluşma...

Yeni kurulan Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demir ile gazeteciler bir araya geldi. Malatya GAzeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Başkan Vekili Ali Aladağ, Yöneticiler İskender Yılmaz, Remzi Hayta, Selahattin Bayrak ve Hakan Karaduman Başkan Şahin Demir’le buluşma da yeni görevinden başarı dileklerini ilettiler. Aynı zaman da Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Malatya Muhtarlar Dernek Başkanı  Şahin Demirci“Gazetecilerle bir arada olmaktan mutluyum.”dedi.

Başkan Demir "Yerel yönetimlerin olmazsa olmazı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın mahalledeki temsilcisi olan biz muhtarlar Devletimize ve Milletimize daha iyi hizmet verebilmek için Malatya Muhtarlar Derneğini kurduk. Derneğimizin kuruluş amacı muhtarlarla ve şehri yöneten insanlarla birlik ve beraberlik içinde mahallemize ve şehrimize hizmet etmek, sorun ve sıkıntılar noktasında birlikte hareket edip çözüm üretebilmek adına çalışmalar yapmaktır"

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Muhtarlar, Derneği, Başkanı, Şahin, Demir'le, buluşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı