Malatya’da yükselen ses; Zor günleri el ele hep birlikte aşacağız
Haber
23 Ocak 2021 - Cumartesi 19:36
 
Malatya’da yükselen ses; Zor günleri el ele hep birlikte aşacağız
Bahattin Bozkuş…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… 10 Ocak Çalışan Gazetecilere Günü anısına Süleyman Eski, basın mensuplarını ile STK Başkanlarıyla Kanaat Önderlerini bir araya getirdi.
Gündem Haberi
Malatya’da yükselen ses; Zor günleri el ele hep birlikte aşacağız

Malatya’da yükselen ses;

Zor günleri el ele hep birlikte aşacağız...

Yıllardır Malatya’da hizmet sektöründe faaliyette bulunan Dilara Şirketinin Kurucusu Süleyman Eski’nin ofisinde gerçekleşen buluşmaya Malatya Kızılay  Şube Başkanı Ramazan Soylu, Gazeteciler Cemiyet Başkanı Vahap  Güner, Gazetecilere Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ, Kanat Önderi Kenan Gerçek, Maliye’de Müdür Yardımcısı Cengiz Tayfun, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan İnceoğlku, Sağlık Müdürlüğünden Araştırmacı Cuma Avcı, Gazeteciler Selçuk Dönmez, Kenan Hasçelik, Dilek Kiraz, Kadir Değirmenci, Cemiyet Üyeleri katıldı.

Açıklama yok.

“BASIN MENSUPLARIMIZ MALATYA’DA KAMUOYUNU BİLGİLENDİRİYOR”

Dilara temizlik şirket yönetim kurulu başkanı ve İş İnsanı Süleyman Eski, Korona virüs salgını nedeniyle dostlarımızla bir araya fazla gelemiyoruz, ama 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarımızla bir araya geldik. Maske ve Sosyal Mesafe kurullarına uygun olarak burada istişarelerde bulunuyoruz . Korona virüs salgın nedeniyle bir çok sektör zarar ediyor bunların en başında ise temizlik şirketleri bulunuyor Malatya’mızda 2001 yılında hizmet sunmaya başladık, 20 yıldır müşterilerimize ilkeli dürüst şekilde hizmet sunuyoruz. Değerli Basın mensuplarımız bilginiz üzere 27nci Dönem Milliyetçi Hareket Partisi MHP Milletvekili Aday adayı olmuştum. Siyasette de de yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“SÜLEYMAN ESKİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Açıklama yok.

Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Vahap Güner  “Dilara temizlik şirketi  yönetim kurulu başkanı ve İş İnsanı Süleyman Eski ‘ye basın mensuplarımızla istişarelerde bulunduğu için teşekkür ediyorum Malatya’mızda güzel hizmetleri Temizlik şirketi olarak Korona virüs salgını nedeniyle ev ve işlerini temizliğini yapıyorlar  Malatya’da İş İnsanı Süleyman Eski sosyal projelerle vatandaşlarımıza yardımcı oluyor kendilerine teşekkür ediyorum “dedi.

Bir Hanbey Aladağ, Kadir Değirmenci, Ali Aladağ, Ramazan Soylu ve Vahap Güner dahil 9 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

“ZOR GÜNLERİ EL ELE HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ…”

Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu ise şunları söyledi. “Dilara temizlik Şirket yönetim kurulu başkanı ve İş İnsanı Süleyman Eski basın mensuplarıyla bir araya geldiği için teşekkür edidiyorum  Malatya’mız için gece gündüz demeden çalışıyorlar. Basın mensubu arkadaşlarımızla da bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hep birlikte görev yapıyor. Dünya’yı saran salgın günlerini el birliği ile aşacağız”

Açıklama yok.

“ESKİ’YE BASIN MENSUBU OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUM “

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ’da konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya Milletvekili Aday adayı olan İş İnsanı Süleyman Eski Malatya'mız için gece gündüz demeden çalışıyor. Salgın günleri başladığında temizlikte öncü oldu. Dört bir yanda temizlik yaptı.

Allah razı olsun vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinliyor ve çözüm de buluyor. Süleyman Eski, MHP ‘li dir. Partinin de bir neferidir.

Açıklama yok.

Bizi burada buluşturdu teşekkür ediyoruz. Salgını ve zor günleri Başkan Soylu’nun da dediği gibi el ele hep birlikte aşacağız.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, yükselen, ses;, Zor, günleri, el, ele, hep, birlikte, aşacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı