Malatya’da işlenen cinayetle ilgili; 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi
Haber
21 Ekim 2020 - Çarşamba 14:37
 
Malatya’da işlenen cinayetle ilgili; 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da önceki gün gece işlenen cinayetin husumetlisi; 2 kişi polis tarafından yakalandıktan sonra çıkarıldıkları Mahkemece tutukandılar.
Asayiş Haberi
Malatya’da işlenen cinayetle ilgili; 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Malatya’da işlenen cinayetle ilgili;

2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi...

Malatya’nın Paşaköşkü semtince cinayet işlenmişti. Cinayet sonrası polis kısa sürede 2 şüpheliyi yakalayrak haklarında yasal işlem başlatmıştı.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri tarafından yakalanan 2 şüpheli hakkında yasal işlem sonrası Mahkemeye sevk edildiler.

Resim

Bugün Malatya Adliyesine çıkartılan 2 kişi çmahkemece tutuklanarak cezaevine yollandı.

Emniyette yapılan açıklamada da cinayetle ilgili şöyle denildi: “19.10.2020 günü Cemal Gürsel Mahallesinde maktul Ahmet Şinasi DURDU’nun bıçaklanması ile ilgili maktul ile önceden husumeti bulunan ve olayı gerçekleştiren Şüpheli V.U ve E.S yakalanmış, suç aleti bıçak ile sopa elde edilmiş.20.10.2020 günü iki şahısta adli makamlarca tutuklanmıştır.

19.10.2020 günü Cemal Gürsel Mahallesinde Ahmet Şinasi Durdu isimli şahs 3 yerden bıçaklanıp hastanede hayatını kaybetmişti."

MALATYA’DA DİĞER OLAYLAR VE DETAYLARI…:

“Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerimizce 20.10.2020 günü yapılan çalışmalarda;

· Zaviye mahallesinde bir araç içerisinde S. O. B. isimli şahıs üzerinden dört ayrı paketlenmiş halde toplamda 3.67 gr. metafetamin uyuşturucu madde elde edilmiş,

· Yeni Şire Pazarı içerisinde E. İ., E. İ. ve M. İ. arasında alacak verecek davasından dolayı kavga olayı meydana gelmiş, şahıslar birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını beyan etmiş, olayla ilgili yarı otomatik av tüfeği ele geçirilmiş,

· Kavaklıbağ Mahallesinde bir iş yerinde kumar oynadığı tespit edilen 4 şahsa toplam 4.900 TL idari para cezası uygulanmış, ayrıca masada bulunan 150 TL muhafaza altına alınmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlamak suçundan adli işlem yapılmış,

· Ergenekon Köprüsü civarında bir şahıstan 6,28 gr narkotik madde alınmış,

· Yakınca Mahallesinde bulunan bir işyerinde fuhuş yaptığı tespit edilen, bir bayan bir erkek şahsa toplamda 1.578 TL idari para cezası uygulanmış,

· Hakkında “Elazığ Yerel İlamat Masasınca Dolandırıcılık” suçundan 53 yıl 5 ay Kesinleşmiş Hapis Cezasıyla Aranması bulunan M. G. isimli şahıs yakalanmıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, işlenen, cinayetle, ilgili;, 2, kişi, tutuklanarak, cezaevine, gönderildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı