Malatya-1- Kayseri-1- Hakem Arda Kardeşler mutlumusun?
Haber
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 15:01
 
Malatya-1- Kayseri-1- Hakem Arda Kardeşler mutlumusun?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Spor Toto Süper Lig’in 37’nci haftasında Finalin finali…Helenex Yeni Malatyaspor kendi evinde Hes Kabloı Kayserispor’u ağırladı. Maç 1-1- sona erdi.
Spor Haberi
Malatya-1- Kayseri-1- Hakem Arda Kardeşler mutlumusun?

Malatya-1- Kayseri-1-

Final'in finali...İçin geri sayım başladı. İlk yarıda Hakem Arda Kardeşler Malatyua'yı ateşe attı. Adem'e yapılan faul kırmızı kartlıkken sarı kartrlka geçiştirdi. Ve Kayseri'nin golünden önce faulu vermedi...İlk yarıyı Kayresi Malatya karşısında 0-1 önde kapadı. İkinci yarı da Adem'in 2 şutu direfkten döndü. Ve Adem direğe takıldı 65'bnci dakika da 14'ncü golünü attı ve eşitliği sağladı. Malatya kaçıran taraf oldu...Golleri ve 3 puanı...Hakem Arda Kardeşler mutlumusun?

Resim

STAT…: Yeni Malatya Stadyumu

HAKEMLER…: Arda Kardeşler, Ali Saygın Ögel, Alpaslan Dedeş 4. Hakem: Hakan Ceylan VAR…: Koray Gençerler, AVAR…: Erkan Engin

HELENEX YENİ MALATYASPOR...: 25. Ertaç Özbir, 17. Teenage Lınganı Hadebe, 19. Benjamın Tetteh, 20. Ahmed Ildız, 21. Moryke Fofana, 26. Semih Kaya, 45. Karım Hafes Ramadan Seıfeldın, 57. Issam Chebake, 61. Zeki Yavru, 77. Mustafa Eskihellaç, 99. Adem Büyük,
YEDEKLER...: 1. Abdulsamed Damlu, 4. Stephen Patrıck Mallan, 6. Afrıyıe Acquah, 8. Fernando Ruben Zuquı, 9. Umut Bulut, 12. Aly Malle, 13. Wallace Fortuna Dos Santos, 24. Olcay Şahan, 90. Kubilay Kanatsızkuş, 92. Bülent Cevahir
TEKNİK SORUMLU...: İrfan Buz

Resim

HES KABLO KAYSERİSPOR...: 16. Doğan Alemdar, 2. Nehuen Marıo Paz, 3. Joseph Larweh Attamah, 4. Dımıtrıos Kolovetsıos, 10. Pedro Henrıque Konzen Medına Da Sılva, 18. Zoran Kvrzıc, 21. Aziz Eraltay, 23. İlhan Parlak, 25. Aaron Justın Lennon, 44. Besard Sabovıc, 96. Danıel Avramovskı
YEDEKLER...: 1. İsmail Çipe, 11. Muğdat Çelik, 14. Emre Demir, 15. Uğur Demirok, 17. Nurettin Korkmaz, 20. Ramazan Civelek, 22. Crıstıan-Ionut Sapunaru, 24. Melih Okutan, 32. Karahan Yasir Subaşı, 42. Kevın Luckassen
TEKNİK SORUMLU...: Yalçın Koşukavak,

Takımlar sahaya çıktı, İstiklal Marşımız okundu.

Resim

İLK YARI...: Kayserispor'un vuruşu ile ilk yarı başladı.DK: 3: Kayseri akının da Lennon  ofsayta düştü.

DK:4: Maçta ilk sarı kart Dimitrios Kolovetsios, Adem Büyük’e yaptığı faul nedeniyle sarı kart gördü.

Resim

DK: 6: Zeki Yavru rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırdı. DK: 10: Tetteh için ofsayt bayrağı kalktı

Resim

DK:20: Malatya konuğu kayseri maçın da Tetteh, Adem ve Fofana ile etkili olmaya gol aramaya başladı.

DK: 24: Hafez , Saboviç'e faul yapınca sarı kart gördü.

DK:30: Kayseri üst üste Malatya kalesin de ataklarıyla etkili oldu 1 de korner kullandı. Malatya güçlükle bu akınları kesti.

GOL:DK:41: Gol geliyorum dedi ve geldi..Lennon vurdu, Semih ve Hadebe'den dönen topu İlhan Parlak vurdu ve golü attı. Saboviç gol pasını veren oyuncu oldu.

Resim

Malatya-0-Kayseri-1-

DK: 42: Adem Büyük'te sarı kart gören oyuncu oldu. İlkn yarıya 3 dakika eklendi.

DK:45+2: Mustafa ortaladık, Adem Büyük kafayı vurdu kaleci Doğan 2 hamle de topu kaurtardı ve gole izin verdi. Bu akını98n ardından Hafez'in vuruşu vardı. O da keleyi bulmadı.

İlk yarı: Malatya-0-Kayseri-1-

Resim

İKİNCİ YARI...: Bu devre Malatya'nın vuruşu ile başladı ve 46'ncı dakika da Fofana ile gole yaklaşıldı. Ancak son anda defanbs buna fırsat vermedi.

Malatya bu dakikalarda etkili vce gol arıyor.

ŞANSIZ AN ADEM VURDU DİREKTEN DÖNDÜ:DK: 54: Malatya akının da adem ceza sahası dışında şutunu çekti top direkten döndü. Malatya adına şansız andı.

DK:62: Hafez ortaladı, Tetteh saniyelerle golü kaçırdı.

Resim

YİNE DİREK YİNE ADEM...:DK:63: Helenex Yeni malatyaspor Adem Büyük'le gole yaklaştı Adem'in kafası direktenn döndü. Malatya adına şansız an.

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL...:DK:66: Adem Büyük golün adı...Gol pasını Tetteh  pası verdi Adem kafra ile 14'ncü golünü atıp eşitliği sağladı. Adem'in hırsı dikkatlerden kaçmadı.

Malatya-1-Kayseri-1-

Resim

DK:87: Adem ceza sahasına girip Umut'u gördü. Umut'un kafası üstenm aut.

2 KIRMIZI KART…:

Helenex Yeni Malatyasport’da malzemeci ve Hes Kablo Kayserispor’da yardımcı antrenör Kırmızı kart gördü.

Ve...6 dakikalıkı uzatma da bitti.

Puanlar 1'er 1'er paylaşıldı.

Resim

Helenex Yeni Malatyaspor-1-Hes Kablo Kayserispor-1-

Malatya evinde kısmet tepti. Hakem Arda Kardeşler ise Kayseri'nin golü öncesi faulu vermemesi  sonrasında gelern gol hayli tepkilere neden oldu.

Resim

ERTAÇ ÖZBİR'İN 100'NCÜ MAÇI...:

Resim

STAT HAZIR...:

Resim

KAPLANLAR MAÇA HAZIRLANDI...:

Resim

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya-1-, Kayseri-1-, Hakem, Arda, Kardeşler, mutlumusun?,
Yorumlar
Haber Yazılımı