İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Özcan Gazetecilerle bir araya geldi
Haber
11 Ekim 2021 - Pazartesi 15:31
 
İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Özcan Gazetecilerle bir araya geldi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Özcan, Gazetecilerle bir araya gelip yarışma ve yeni atamaları kamuoyuna duyurdu.
Siyaset Haberi
İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Özcan Gazetecilerle bir araya geldi

İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Özcan;

Açıklama yok.

Gazetecilerle bir araya geldi

İYİ Parti Malatya Yeşilyurt ilçe tBaşkanı Mehmet Özcan, Gazetecilerle buluşmasın da, Cumhuriyetin 98. Yıldönümü nedeniyle kompozisyon ve şiir yarışması düzenlediklerini aktarıp yeni 2 yeni atama yaptıklarını da söyledi.

Açıklama yok.

YARIŞMA VE ATAMALAR…:

İYİ Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Özcan, yarışma ve atamalarla ilgili şunları söyledi: “Biz atandıktan sonra ancak 2 sefer basınımızla bir araya geldik.  Bugün basınımızla bir araya gelmemizin birinci nedeni, Cumhuriyetimizin 98. Yıldönümü nedeniyle bir yarışma düzenledik. Yarışmamamız kompozisyon ve şiir dalında yapılacaktır ve herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.

Açıklama yok.

İkincisi Gençlik Kolları Başkanlığımıza Münije Nur Özcan Hanımı atadık. Aynı soyadı taşıyoruz ama akraba değiliz onu belirteyim. Birde yönetimimizde bir değişiklik yaptık. Basın Sorumlusu olarak da Gülendam Hanımı getirdik.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI…:

Açıklama yok.

29 Ekim’de bir düğün salonunda Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Şenol Sunat Hanımefendi katılacaklalar.  O gün sizleri de aramızda görmekten onur duyarım. Belki biz basına çok farklı şeylerle çıkamıyoruz. Ama siyasi olarak Genel Başkanımız ön planda olduğumuz için bizlerde kendi ilçemizde gücümüzün yettiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

KATILIMLAR…:

Açıklama yok.

Biz Yeşilyurt teşkilatı olarak 4 bine yakın esnafı gezdik. 3 bin 500 tane maske dağıttık. Özellikle son bir aydır teşkilatımızda çok güzel oluşumlar var. Partimize çok büyük katılımlar oluyor. AK Parti’den CHP’den MHP’den çok güzel isimler partimize katılıyor. Şu anda a bu konuyla alakalı görüştüğümüz insanlar var. İnşallah o katılımları da ayın 29’unda duyuracağız”

Malatya Olay Tv…:İYİ Parti’de Şiir yarışması düzenlendi ve yeni atamalar yapıldı

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Yeşilyurt, ilçe, başkanı, Mehmet, Özcan, Gazetecilerle, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı