İstanbul Yenikapı 4. Malatya Tanıtım Günleriyle coşkuyu yaşayacak
Haber
19 Ekim 2021 - Salı 23:20
 
İstanbul Yenikapı 4. Malatya Tanıtım Günleriyle coşkuyu yaşayacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MAKON) Malatya Konfederasyonu 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " İçin tüm çalışmalarını tamamladı.
Kültür Haberi
İstanbul Yenikapı 4. Malatya Tanıtım Günleriyle coşkuyu yaşayacak

İstanbul Yenikapı;

4. Malatya Tanıtım Günleriyle coşkuyu yaşayacak...

(MAKON) Malatya Konfederasyonu'nun Öncülüğünde " Arslantepe'den Yenikapı'ya" temaa'sıyla 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " nin  reklam , afiş , led pano , bilbort çalışması İstanbul ve Marmara Bölgesinin her tarafına asıldı.

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Malatya'lılar 21 Ekim'de Yenikapı'ya Misafirlerini Bekliyor MALATYA TANITIM GÜNLERİ 21-24 4.Malatya Tanıtım Günleri'nin Tüm Çalışmaları Tamamlandı MAKEN CMIRS' görseli olabilir

 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " için büyük bir tanıtım çalışması yapan (MAKON) Malatya Konfederasyonu , Federasyon , Dernek ve Teşkilat Üyeleri,  İstanbul'un ve özellikle Marmara Bölgesinde Malatya'lıların yoğun yaşadığı illerdeki  Valiler , Belediye Başkanları , Kaymakamlar , Parti İl İlçe Başkanları , Sivil Toplum Örgütleri, Resmi Kurum ve Kuruluşların Temsilcileri ve İş İnsanları  , Ankara Malatyalılar Federasyonu ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ,  Milletvekilleri ve Siyasi Parti Genel Başkanları ve Yöneticileri Malatya Günlerine Davet edilip Davetiyeleri elden teslim ettiler.

 (MAKON) Malatya Konfederasyonu 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında " Arslantepe'den Yenikapı'ya" tema'lı   4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nin bu yıl daha farklı ve daha geniş kitlelere  duyrulması   ve katılımın daha yüksek olması için çok ciddi bir tanıtım kampanyası başlattı. 

Malatya Konfederasyonu özellikle başta Malatya , İstanbul , Marmara Bölgesi , Ankara Malatya'lıların yoğun yaşadığı bazı illerde  afiş , led pano , bilbort  , Radyo ve TV  , Gazete , İnternet Sitesi ve Sosyal Medya gibi geniş kapsamlı reklam çalışması  yaptı.

Malatya'lı esnafların yoğun ilgi gösterdiği tanıtım çalışmasına iş yerlerine tanıtım afişlerini asarak destek verdiler.

21 Ekim Perşembe Günü Resmi Açılışı Yapılacak olan 4.Geleneksel Malatya Tanıtım Günlerinin  programıda netleşti.

Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'MALATYA TANITIM GUNLERI 21-24 Malatya Tanıtım Günleri'nin Davetiye Dağıtım Tanıtım ve Reklam Çalışması Tamamlandı' görseli olabilir

21 Ekim Perşembe Günü Yenikapı'ya gelecek olan misafirler Malatya'lı  Halk Müziği Sanatçıları Mesut Salman, Ali Rıza Gültekin, Cemal Öztaş , Sinem Önel ve bir birinden kıymetli sanatçıların katılımıyla Arguvan Türkü Gecesi İle Türkülere Doyacak.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: İstanbul, Yenikapı, 4., Malatya, Tanıtım, Günleriyle, coşkuyu, yaşayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı