Hekimhan’ın CHP’li Başkanı Karadağ’dan Malatya’nın AK Pari’li Başkanı Gürkan’a övgü
Haber
14 Ekim 2020 - Çarşamba 17:28
 
Hekimhan’ın CHP’li Başkanı Karadağ’dan Malatya’nın AK Pari’li Başkanı Gürkan’a övgü
Ali Aladağ…:Malatya Olay Son dakika… Sıcak haber… Büyükşehir Belediye Meclisi’nde CHP’li Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ’dan, Malatya’nın AK Parti’li belediye başkanı Selahattin Gürkan’a övgü dolu sözler
Gündem Haberi
Hekimhan’ın CHP’li Başkanı Karadağ’dan Malatya’nın AK Pari’li Başkanı Gürkan’a övgü

Hekimhan’ın CHP’li Başkanı Karadağ’dan;

Malatya’nın AK Pari’li Başkanı Gürkan’a övgü...

Malatya Belediyesinin Ekim Ayı 2’ci oturumunda CHP Grubu adına söz alarak konuşan, Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ, Malatya’nın AK Parti’li belediye başkanı Selahattin Gürkan’la ilgili metheden sözlerle övgüler yağdırdı.

CHP Grubu adına konuşan Hekimhan’ın belediye başkanı  Turan Karadağ, “Malatya’mınız belediye başkanı Selahattin Gürkan, tüm ilçelere ayrım yapmadan hizmet veren bir başkanımız. Yaptığı çalışmalar ve hizmetlerden, hiç ayrım yapmamasından dolayı Malatya’mızın Başkanı sayın Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz.”dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür eden CHP Grubu adına konuşan Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ  daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:  “Malatya’mınızn belediye başkanı Selahattin Gürkan hiç ayrıp yapmayan tüm ilçelere eşit hizmetler sunan başarı bir başkanımız. İlçelerin alt yapısından üst yapısına kadar ayrım yapmadan önemli hizmetlere imza atan birisi. İlçelere yıllardır yapılmayan gelmeyen hizmetler Gürkan döneminde geldi. Başkan Gürkan’la ilçelerimiz hızlı bir şekilde hizmet aldı. Ayrım olmadan. Biz Gürkan’a teşekkür ediyoruz.”

Malatya’nın AK Parti’li büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’ı metheden sözlerin yer aldığı konuşmasını mecliste yapan Hekşmhan’ın CHP’li belediye başkanı Turan Karadaş “Gürkan hizmet adamı. Ayrım yapmayan bir belediye başkanı insanlara eşit hizmet sunan ve çalışkan bir başkanımız” diyerek sözlerini noktaladı.

Malatya Büyükşehir belediye Meclisini, Başkan Gürkan'ın Ankara'da olması nedeniyle Başkan Vekili Mehmet  Çolak yönetti.

Mecliste gündemde ki maddeler görüşüldü.

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Büyükşehir Belediyesinin hiçbir ayrım yapmadan Malatya’nın her köşesine hizmet götürdüğünü belirterek, sölerini şöyle noktaladı: “ Malatya’mızda Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ekibinin bütün ilçelere eşit düzeyde köy, şehir ve mezra demeden bütün hizmetleri yaptığını, ayrımcılık olmadığını bütün millet biliyor. Bizde Hekimhan Belediye Başkanı olarak en azından bu sene Hekimhan’a 300 km yol yapmıştır. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum bütün ekibine de saygılarımı sunuyorum. Ayrımcılık olmadan, hiçbir tarafta ayrım olmadan kendisine yine söylüyorum Hekimhan için değil, Malatya için biz hizmet için beraberiz, varız, biriz, kardeşiz her zaman Büyükşehir Belediye Başkanımızla gurur duyuyoruz. Sağ olsun var olsun diyorum”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Hekimhan’ın, CHP’li, Başkanı, Karadağ’dan, Malatya’nın, AK, Pari’li, Başkanı, Gürkan’a, övgü,
Yorumlar
Haber Yazılımı