Futbol Federasyonu önceki başkanı Aydınlar; Malatya’da okul yaptıracak
Haber
17 Temmuz 2020 - Cuma 15:36
 
Futbol Federasyonu önceki başkanı Aydınlar; Malatya’da okul yaptıracak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Arapgir’li İş adamı hayır sever-eğitim gönüllüsü Futbol Federasyonu önceki başkanı Mehmet Ali Aydınlar Çamurlu mahallesinde 24 derslikli okul yaptırmk için protokol imzaladı.
Eğitim Haberi
Futbol Federasyonu önceki başkanı Aydınlar; Malatya’da okul yaptıracak

Futbol Federasyonu önceki başkanı Aydınlar;

Malatya’da okul yaptıracak...

Malatyalı iş adamı ve Arapgir ilçesindeki eğitim yatırımlarıyla Malatyamızın bu topraklarda yetiştirdiği en önemli hayırseverlerden birisi olan Futbol Federasyonu önceki başkanı Mehmet Ali Aydınlar Çamurlu mahallemizde yaptıracağı ve eğitim camiasına kazandıracağı 24 derslikli 816 öğrenci kapasiteli “Mehmet Ali Aydınlar Malatya Lisesi” okulunun protokolü törenle imzalandı.

Malatya Valisi Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'nın katıldığı imza töreninde işadamı Aydınlar, okulu yaparak Milli Eğitime devir edeceğini açıkladı.

Aydınlar Malatya'da okul yapacak

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder "Çamurlu bölgesinde okula ihtiyaç vardı. Bu ihtiyacı karşılayan Sayın Mehmet Ali Aydınlara teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Futbol, Federasyonu, önceki, başkanı, Aydınlar;, Malatya’da, okul, yaptıracak,
Yorumlar
Haber Yazılımı