Demokratik Sağlık-Sen’den; Malatya Olay Gazetesine ziyaret.
Haber
24 Haziran 2021 - Perşembe 16:46
 
Demokratik Sağlık-Sen’den; Malatya Olay Gazetesine ziyaret.
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Demokratik Sağlık-Sen Battalgazi ilçe başkanlığından Malatya Olay Gazetesi, Malatyya Olay Tv ve Malatyam Haber Gazetesine ziyaret.
Siyaset Haberi
Demokratik Sağlık-Sen’den; Malatya Olay Gazetesine ziyaret.

Demokratik Sağlık-Sen’den;

Malatya Olay Gazetesine ziyaret...

Yeni kurulan Demokratik Sağlık-Sen Battalgazi ilçe başkanlığına Cihat Furkan Duvarcı, Başkan Yardımcılığı ve Basın Sözcülüğüne Mehmet Yıldırım getirildi. Yeni yönetim de belli oldu.

Demokratik Sağlık-Sen Battalgazi ilçe başkanı Cihat Furkan Duvarcı, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Mehmet Yıldırım, Malatya Olay Olay Gazetesini ziyaret ederek Usta Gazeteci Ali Aladağ’la görüştüler.

BAŞKAN DUVARCI "ETKİN FAALİYETLER YAPACAĞIZ..."

Sağlık-Sen Battalgazi ilçe başkanı Cihat Furkan Duvarcı, kuruluşu tamamladıklarını ifade edip şunları söyledi “Kısa süre içerisin de sağlık çalışanları için etkin faaliyetler yapacağız.”

ALADAĞ "GENÇ SENDİKACILAR BAŞARIR"...:

Malatya Olay Gazetesine Demokratik Sağlık-Sen Battalgazi ilçe başkanı Cihat Furkan Duvarcı, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Mehmet Yıldırım’ın ziyareti ile ilgili konuşan Usta Gazeteci Ali Aladağ, genç bir sendika genç başkan genç yöneticiler. Başarılı olacakları ve etkin çalışma yapacaklarına yürekten inanmaktayım.”dedi

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Demokratik, Sağlık-Sen’den;, Malatya, Olay, Gazetesine, ziyaret.,
Yorumlar
Haber Yazılımı