Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malatya’nın Başkanı Gürkan çalışmalarını anlattı
Haber
14 Ekim 2020 - Çarşamba 22:19
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malatya’nın Başkanı Gürkan çalışmalarını anlattı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 25 Ekim günü Malatya’ya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi şehirde yapılan çalışmalar ve projeleri Malatya’nın Başkanı Gürkan bugün arz etti.
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malatya’nın Başkanı Gürkan çalışmalarını anlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a;

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan çalışmalarını anlattı...

AK Parti Grup toplantısı sonrasında Malatya’nın Başkanı  Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık’ında  hazır bulunması ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ Çalışmaları ve projelerini”anlttı.

Resim

MALATYA’NIN BAŞKANI GÜRKAN BAKIN NE DEDİ?

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, 25 Ekim'de Malatyamıza teşrifleri öncesinde ziyarette bulunduk.

Görüşmede Sayın Cumhurbaşkanımıza Şehrimize dair çalışmalarımızı ve projelerimizi arz ettik.”

GÜRKAN: ŞEHRİMİZDEKİ YATIRIM VE PORJELERLE İLGİLİ SON DURUMU ARZ ETTİK

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim’de Malatya’ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AK Parti İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Ekim’de Malatya’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi temaslarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki AK Parti Grubu’na yönelik konuşmaları sonrası gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanımızın Malatya’ya geleceği ziyaret programı, şehrimize yönelik yatırım ve projelerin son durumu görüşüldü. Cumhurbaşkanımızın meclisteki yoğun gündem ve mesaileri içerisinde kendilerine zaman ayırmasından dolayı teşekkürlerini ileten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Ülkemizin yoğun gündemi içerisinde bizleri kabul eden Sayın Cumhurbaşkanımıza hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Kendilerinin Malatya’ya özel bir muhabbet ve sevgileri olduğunu biliyoruz. Malatya ziyaretleri öncesi MKYK üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Öznur Hanım ile birlikte şehrimizle ilgili yatırım ve projelerimizin son durumunu arz ettik” ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan’a, Malatya’nın, Başkanı, Gürkan, çalışmalarını, anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı