CHP’li Başkan Karadağ; AK Parti’li Malatya’nın Başkanı Gürkan’a teşekkür
Haber
12 Ağustos 2021 - Perşembe 04:11
 
CHP’li Başkan Karadağ; AK Parti’li Malatya’nın Başkanı Gürkan’a teşekkür
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Günün haberi… AK Parti'li Cumhur İttifakı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın siyasi parti ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirdiği hizmet vatandaşlardan büyük takdir toplarken, CHP'li Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ’dan da teşekkür aldı.
Siyaset Haberi
CHP’li Başkan Karadağ; AK Parti’li Malatya’nın Başkanı Gürkan’a teşekkür

CHP’li Başkan Karadağ;

Bir Ali Karaduman dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

AK Parti’li Malatya’nın Başkanı Gürkan’a teşekkür...

Gürkan’ın göreve gelmesinden bu yana Cumhuriyet tarihinde hizmet görmeyen noktalar da olmak üzere Malatya’nın dört bir yanın da başlatılan hizmet seferberliği kentin 13 ilçesin de eşit oranda sürüyor.

Malatya’nın 13 ilçesin de yani  kırsal alanda başta yol asfalt içme suyu alt ve üst yapı  seferberliği başlatan Büyükşehir belediyesi vatandaşların standardı yüksek, konforlu bir ulaşıma alt yapıya kavuşmasını sağladı.

Malatya’da Büyükşehir belediye başkanı seçildikten sonra kenti hizmet ağı ile ören Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan Cumhuriyet Halk Parti’li Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ’ın Mecliste yüksek ses tonu ile teşekkürü yankılandı.

Bir Ali Karaduman dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

CHP'li Hekimhan belediye başkanı Tjuran Karadağ, AK Parti’li Cumhur İttifakı belediye başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür konuşmasın da  “Ayrım bilmeden birleştirici olan hizmetleriyle gönüller de taht kuran “Malatya’mınızın Büyükşehir belediye başkanımız sayın Selahattin Gürkan’a ilçemiz ve vatandaşlarımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

SELAHATTİN BAŞKANIMIZ MALATYA’MIZDA TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLANI YAPTI BAŞKANIMIZLA GURUR DUYUYORUZ…:

Diyorum  ki yol yapılır, altyapı yapılır ama Selahattin Başkanımız şunu yaptı,

Bir 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Malatya’mızda Türkiye’ye örnek olanı yaptı. Birliği, beraberliği, kardeşliği aynı çatı altında topladı. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, Başkanımızla gurur duyuyoruz.”

BAŞKANIMIZ 13 İLÇEYİ AYIRT ETMEDEN HİZMET ÜRETİYOR

Malatya genelinde yapılan çalışmalardan ve Arslantepe’nin dünya kültür mirası listesinde olmasına büyük katkı sunmasından dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür eden Hekimhan ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Turan Karadağ, “Pandemiden dolayı iki senedir bütün dünyayı ekonomik kriz vururken kriz sadece Malatya’ya gelmedi.

Bir Murat Alabas dahil 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Çünkü Selahattin başkanımız başkanlık görevini yaparak kendi imkânlarını bakanlıklarda, yurtdışında Malatya’mıza sunmuştur. 13 ilçemizi ayırmadan, 13 ilçemizin bütün köy ve mahallelerini asfalta kavuşturmuştur.

Bir TC Ziya Paşa Kan dahil 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

BAŞKANIMIZ TÜRKİYE’YE ÖRNEK, ÇALIŞMALARINDAN DA GURUR DUYUYORUZ…”

Başta Sayın Başkanımıza, Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanımıza, MASKİ Genel Müdürümüze, Park Bahçeler Daire Başkanımıza bir ekip olmalarından, Malatya’mıza sunmuş oldukları hizmetlerden dolayı ve Belediye Başkanımızın olması gerektiği gibi çözüm üretmesinden dolayı kendilerine halkım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Başkanımız Türkiye’ye örnek olan birliği, beraberliği, kardeşliği 13 ilçeyi ayrım yapmadan aynı çatı altında topladığı için kendilerine meclisimizin huzurunda teşekkür ediyorum. Biz reklam yapalım Malatya’yı tanıtalım diyoruz. Selahattin Başkanımız 5 bin yıl geriye giderek Arslantepe’yi dünya mirasına kazandırmıştır. Ulusal basın her yerde Malatya’mızdan bahsediyor bunu da başaran Selahattin Başkanımızdır. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendileriyle çalışmaktan gurur duyuyorum. Devamlı olarak belediye başkanımız olsunlar diyorum” şeklinde konuştu.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

MALATYA’NIN BŞKANI GÜRKAN NE DEDİ?

Başkan Gürkan ise, “Allah birliğimizi beraberliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Malatya olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Türkiye’yi ebet müddet yaşatacağız. Bizler görevimizi en güzel şekilde yaptığımız zaman bunların en güzel şekilde olacağını düşünüyorum. İlçelerimiz mahallelerimizin hepsi bizim. Mahallelerimiz, şehirlerimiz ne kadar güzel olursa insanlarımız o kadar mutlu olur. Bizim görevimiz insanlarımızın mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamaktır. Ayrıca Meclisimize birlik ve beraberliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerinizden dolayı teşekkür ediyorum”

Başkan Karadağ’ın teşekkürü ve Malatya’nın Başkanı Gürkan’ın cevap konuşması Mecliste alkışlarla karşılık buldu.

Bir Murat Alabas dahil 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Daha sonra Malatya Olay’ın teklifi üzerine Malatya’n ın Başkanı AK Parti’li Cumhur İttifakından Selahattin Gürkan, CHP Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ ve Bağımsız Meclis üyesi Murat Alabaş’la Meclis sonunda günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: CHP’li, Başkan, Karadağ;, AK, Parti’li, Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’a, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı