Battalgazi belediye başkan güder, canlı hayvan pazarını ziyaret etti
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 16:58
 
Battalgazi belediye başkan güder, canlı hayvan pazarını ziyaret etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, kurban bayramı öncesi kurbanlık satışı yapılan Canlı Hayvan Pazarını ziyaret ederek, alıcı ve satıcılarla uzun sohbet etti.
Yaşam Haberi
Battalgazi belediye başkan güder, canlı hayvan pazarını ziyaret etti

Battalgazi belediye başkan güder;

Resim

Canlı hayvan pazarını ziyaret etti...

Resim

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Abuzer Altın ile birlikte Kurban bayramına sayılı günler kala büyük hareketliliğin yaşandığı Canlı Hayvan Pazarı’nı ziyaret ederek, kurbanlık satışları ile ilgili bilgiler aldı. Pazar yerinde kurbanlık satıcıları ve alıcılarıyla bir araya gelerek “hayırlı işler” dileğinde bulunan Başkan Güder, vatandaşların taleplerini de dinledi. Pazar yerinde bulunan tüm vatandaşların Kurban Bayramını kutlayan Başkan Güder, bazı vatandaşlarla satıcıların yaptığı pazarlığa ortak olarak,  her iki tarafın fiyatı konusunda anlaşma sağlamasına da yardımcı oldu.

Resim

Vatandaşların rahat bir ortamda bayram geçirmelerini sağlamak için tüm tedbirlerin alındığını belirten Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü, “Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder beyefendiye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızın her zaman bizlerin yanında olmuştur. Hayvan Pazarı’ndaki sıkıntılarla yakından ilgileniyoruz.” İfadelerini kullandı.

ÜNLÜ: “BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten Malatya Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanı Ramazan Kırma, “Battalgazi Belediye Başkanımız bizi sadece bayram arifelerinde değil, her zaman ziyaret ediyor. Sorunlarımız ve sıkıntılarımızı dinliyor. Başkanımız içimizden biri. Yine bizleri unutmadı. Kendisine teşekkür ediyorum” derken, Malatya Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Taneli ise, “Bayram arifesi Hayvan pazarında bizleri ziyaret eden Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu ziyaret bizleri memnun etti.”

Resim

BAŞKAN GÜDER: “HAYIRLI VE BEREKETLİ PAZARLAR OLSUN”

Üreticilere ve vatandaşlara bereketli pazarlar dileyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Sevinçle, heyecanla beklediğimiz bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, dostluğun ve kardeşliğin en güzel şekilde yaşandığı ve yaşatıldığı günlerdir. Yüce Allah’ın bize bir lütfu olan Kurban Bayramı da, paylaşmanın mutluluğunu yaşadığımız, yoksulları, kimsesizleri gözettiğimiz, kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz, unutulmaya yüz tutan değerlerimizi yeniden hatırlamamıza vesile olan özel günümüze sayılı günler kaldı. Bugünde Hayvan Pazarı’nda bayram hazırlıklarının ne şekilde yürüdüğünü görmek, yetiştirici ve kurbanlık alan vatandaşlarımızın varsa sorunlarını çözmek adına, pazarımızı ziyaret ettik. Bayrama sayılı günler kaldı. Hayvan pazarımız gayet hareketli ve yoğun. Vatandaşlarımız büyük bir heyecan ile kurbanlıklarını alıyor. Güzel ve huzurlu bir bayram geçirmek dileğiyle. Ben şimdiden tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, üreticilerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı ve bereketli pazarlar dilerim” dedi.

Resim

BAŞKAN OSMAN GÜDER KAYISI HASADI YAPAN ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU...:

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Battalgazi, belediye, başkan, güder,, canlı, hayvan, pazarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı