Başkan Teoman Mutlu duyurdu; İdman Yurdunda Metin Akyüz'e yeni görev
Haber
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 19:53
 
Başkan Teoman Mutlu duyurdu; İdman Yurdunda Metin Akyüz'e yeni görev
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Kurumsallaşma yolunda büyük çaba sarf edilen Malatya İdman Yurdunda Ast Başkanlığa Metin Akyüz getirldi.
Spor Haberi
Başkan Teoman Mutlu duyurdu; İdman Yurdunda Metin Akyüz'e yeni görev

Başkan Teoman Mutlu duyurdu;

İdman Yurdunda Metin Akyüz'e yeni görev...

Malatya’da spor camiasına katkıları ile tanınan Değişim Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Malatyaspor USE ve Malatya İdman Yurdu Başkanı Teoman Mutlu yaptığı açıklamada Metin Akyüz’ün yeni göreve getirilmesiyle şunları ifade etti:

“Kulübümüzün uzun zamandır takip ettiği,  Malatya Sporuna katkıda bulunduğuna inandığı, amatör bir kulübün profesyonel bir çehreye ve kurumsallığa adımlarında büyük pay sahibi olduğuna inandığı Arapgir Spor Kulübü Başkanı Metin Akyüz Kulübümüz Malatya İdman Yurdu’nda da Ast Başkanlık görevine getirilmiştir. Malatya Sporunun tüm kademelerde ve branşlarda başarıya aç olduğu bu dönemi güç birliği ile değerlendirmeyi ve çözüme yönelik organizasyonel ve kurumsal bir yapılanmayı Kulübümüz planlamaktadır.   

Bir Teoman Mutlu dahil 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Süreç içerisinde kamuoyunda Malatya Sporu adına; kulübümüz Malatya İdman Yurdu’nun önemli sorumluluklar üstlenerek gelecek nesiller ve gençler için fiziki alt yapısı gelişmiş ve vizyonel bir kültürle başarılara koşacağına olan inancımız tamdır. Bu sebeple ailemizde ve Malatya Sporunda üzerine düşen ve yetki bazlı sorumluluk verdiğimiz yeni Ast Başkanımız Metin Akyüz’e teşekkür eder, yeni görevinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, takdiri siz değerli taraftarlarımız ve kamuoyuna sunarız…”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Teoman, Mutlu, duyurdu;, İdman, Yurdunda, Metin, Akyüz'e, yeni, görev,
Yorumlar
Haber Yazılımı