Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti
Haber
09 Temmuz 2021 - Cuma 01:57
 
Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Sıcak haber... Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirerek, kendisine Kayısının ilk hasadından takdim etti. Malatyalı vatandaşların özlem ve selamlarını ileten Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti.
Siyaset Haberi
Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti

Başkan Güder;

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti...

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Acun ve Eyüp Sağlam ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Battalgazi’deki yatırımlar hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgiler sunan Başkan Güder, 24 Ocak depreminin ardından depremzede ailelerin mağduriyet yaşamaması için bölgemize yapılan deprem konutlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dünya Kayısı başkenti Malatya’nın yöresel ürünü olan Kayısı’nın ilk hasadını da takdim eden Başkan Güder, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin kayısı alımına başlamasının Malatyalı üreticileri çok mutlu ettiğini belirterek, Malatyalı vatandaşların özlem ve selamlarını iletti.

Malatya verdiği özel önem ve desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Malatya’ya davet etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Güder,, Cumhurbaşkanı, Erdoğan’ı, Malatya’ya, davet, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı