Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız Yeniden Seçildi
Haber
30 Kasım 2021 - Salı 16:00
 
Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız Yeniden Seçildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Ankara’da faaliyet gösteren Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız yeniden seçildi...Battal Yıldız'ın yeniden başkanlığa seçilmesi sevinçle karşılandı.
Yaşam Haberi
Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız Yeniden Seçildi

Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına;

Battal Yıldız Yeniden Seçildi...

Ankara’da faaliyet gösteren Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız yeniden seçildi.

Ankara-Maltepe’de bulunan GMK Bulvarındaki Malatyalılar Derneği binasında yapılan kongrede Malatyalılar bir araya geldi. Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Battal Yıldız, Dernek olarak Ankara’da Malatyalıları bir araya getirdiklerini belirterek “Bugün kongremize katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bize verdiğiniz destekle elimizden gelen her çabayı sarf ederek Malatya ve Malatyalılar için çalışıyoruz. Önemli mesafelerde aldık, Derneğimizi etkin hale getirmek için çalıştık. Bu nedenle de Derneğimiz Ankara’ya gelen her hemşerimizin uğrak yeri oldu. Sizlerin verdiğiniz güvene layık olmaya çalıştık” dedi. 

Bir 2 kişi görseli olabilir
Yapılan seçimlere tek liste ile gidilerken, Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız yeniden seçilirken Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Battal Yıldız (Başkan, Yakup Demir, Hasan Alıcı, Fuat Kutsal, Asım Aydoğdu, Hüseyin Özdemir, Seydihan Çamur, Doğan Demir, Derviş Kihtir, Bahadır Şahin, Nil Başak Demiralp seçildi. 
Malatyalılar Derneği Denetim Kurulu üyeliklerine ise  Medine Ayaz, Murat Ali Tutar ve Neriman Toper seçildiler.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ankara, Malatyalılar, Derneği, Başkanlığına, Battal, Yıldız, Yeniden, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı