Anadolu Efesli Simon hemşehrilik Beratını almak için Malatya’ya geliyor
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 17:44
 
Anadolu Efesli Simon hemşehrilik Beratını almak için Malatya’ya geliyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Anadolu Efes Basketbol Takımının Avrupa’da gösterdiği başarıda büyük pay sahibi olan ve Türkiye’ye geldiği ilk günden itibaren 44 numaralı forma ile mücadele eden, kendini Malatyalı olarak gördüğünü belirten Krunoslav Simon 10 Haziran Perşembe günü Malatya’ya geliyor.
Gündem Haberi
Anadolu Efesli Simon hemşehrilik Beratını almak için Malatya’ya geliyor

Anadolu Efesli Simon;

Hemşehrilik Beratını almak için Malatya’ya geliyor...

Malatya'nın nüfusu bir arttı...Simon artık fahri hemşehrimiz.

Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı İlk Toplantısı Gerçekleştirildi, System.String[]

2017 yılından bu yana Anadolu Efes Basketbol takımında 44 numaralı formayı giyen ve taraftarlar tarafından Malatyalı diye tezahürat edilen ve attığı basketler sonrasında ‘Malatya Malatya bulunmaz eşin’ türküsünü salonlarda tüm taraftarlara dinlettiren, Malatya’ya olan ilgisini her fırsatta dile getiren ve Malatya’nın tanıtımına katkıda bulunması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi tarafından ünlü Basketbolcu Krunoslav Simon’a fahri hemşehrilik beratı veriliyor.

Krunoslav Simon: "Bu bizim senemiz!" - Anadolu Efes

Anadolu Efes Basketbol Takımının ünlü oyuncusu Krunoslav Simon’un Malatya’nın tanıtımına büyük bir katkı yaptığını söyleyen Başkan Gürkan, “Anadolu Efes Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonu olduğu zaman 44 numaralı formayı giyen ve Malatyalı olduğunu belirten Simon’u arayarak tebrik ettik. Ayrıca Malatya ile ilgili duygu ve düşüncelerinden dolayı da ayrıca teşekkür ettik. Perşembe günü Malatya’ya gelecek olan Krunoslav Siman’a Malatya olarak bir jest yaparak fahri hemşehrilik beratı vermek istedik” dedi.

Malatya’nın Başkanı Gürkan, Bizler Simon’u Malatyalı olarak görüyoruz

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Anadolu, Efesli, Simon, hemşehrilik, Beratını, almak, için, Malatya’ya, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı