Albayrak Medya Grubundan Başkan Güder’e Hizmet Övgüsü
Haber
16 Şubat 2021 - Salı 20:01
 
Albayrak Medya Grubundan Başkan Güder’e Hizmet Övgüsü
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber…, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Albayrak Medya Grubu Genel Müdürü Abdullah Hanönü, Genel Müdür Yardımcısı Ziya Kadam ve Reklam Grup Müdürü Faruk Sarıgül’ü makamında ağırladı.
Gündem Haberi
Albayrak Medya Grubundan Başkan Güder’e Hizmet Övgüsü

Albayrak Medya Grubundan;

Resim

Başkan Güder’e Hizmet Övgüsü...

Başkan Güder, “Türkiye'nin son yıllarda her alanda katettiği ilerleme, medyada da çeşitliliğe sahip özgürlükçü bir ortamın oluşmasıyla kendini göstermektedir” dedi.

Resim

Albayrak Medya Grubu Genel Müdürü Abdullah Hanönü, Genel Müdür Yardımcısı Ziya Kadam ve Reklam Grup Müdürü Faruk Sarıgül ile birlikte Battalgazi’yi geleceğe hazırlayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında ziyaret etti. Yatırım ve hizmetlerle Battalgazi’yi her alanda ileriye taşıyan Başkan Güder’in ilçede güzel projelerin startını verdiğine dikkat çeken Genel Müdür Hanönü, Başkan Güder’e ve ekibine çalışmalarında başarı diledi. AK Parti döneminde milletin sesi olabilecek medya gruplarını daha fazla görmeye başladıklarını vurgulayan Başkan Güder ise nazik ziyaretlerinden dolayı Albayrak Medya Grubu temsilcilerine teşekkürlerini iletti.

GENEL MÜDÜR HANÖNÜ: “BATTALGAZİ HER GEÇEN GÜN DAHA DA GÜZELLEŞİYOR”

Albayrak Medya Grubu olarak Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i yakından takip ettiklerini ve Battalgazi’de çok önemli projelerin Başkan Güder eliyle başlatıldığını belirterek sözlerine başlayan Albayrak Medya Grubu Genel Müdürü Abdullah Hanönü, “Öncelikle Türkiye olarak yastayız. Şehitlerimiz var. Gönlümüz ve gözümüz yaşlı. Bu şehitlerimizden biriside Malatyalı. Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ise sabırlar diliyorum. Albayrak medya grubu olarak Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’i ziyaret ettik. Başkanımızın yapmış olduğu çalışmaları yerinde görüp, kendisiyle istişarelerde bulunduk. Başkanımızı zaten yakından takip ediyoruz.

Resim

Battalgazi’de başkanımızın gayet güzel çalışmaları mevcut. Battalgazi’miz her geçen gün daha güzelleşmeye devam ediyor. Bu çalışmaların başında ise kentsel dönüşüm ve gençlik yatırımları gelmektedir. Özellikle gençliğimize yapılacak olan yatırımlar, bizleri fazlasıyla mutlu etti. Başkanımızın sadece gençlere yönelik çalışmaları değil, neredeyse tüm çalışmaları takdire şayandır. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GÜDER: “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 13 vatandaşımız için taziye dileklerini ileten Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Öncelikle Türk milletinin başı sağ olsun. Yüreğimiz kavruldu. Ordumuzun karşısında duramayan terör örgütleri, maalesef alçaklıkta sınır tanımıyor. Bölücü örgüt PKK'nın yıllar önce kaçırdığı ve aralarında polis, asker ve öğretmemizin yer aldığı vatandaşlarımızı alçakça, haince şehit ettiler. Şanlı Türk Ordumuz, 13 şehidimizin kanını yerde bırakmadı. Eli kanlı terör örgütü PKK, malumunuz tarihinin en ağır darbelerini alıyor, almaya devam edecektir. Hepimizin başı sağ olsun. Rabbim ailelerine sabır versin” ifadelerini kullandı.

“BU NAZİK ZİYARET BİZLERİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETTİ”

Güçlü bir toplum olma yolundaki en önemli basamaklardan birisinin de medya olduğunun altını çizen Başkan Güder, “Albayrak Medya Grubumuzun Genel Müdürü Abdullah Hanönü ve diğer kıymetli misafirlerimizi Malatya’mızda ve Battalgazi’mizde ağırlamaktan dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Güçlü bir toplum olma yolundaki en önemli basamaklardan birisi medyadır. Rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’dan sonra AK Parti döneminde milletin sesi olabilecek medya gruplarını görmeye başladık. Türkiye'nin son yıllarda her alanda katettiği ilerleme, medyada da çeşitliliğe sahip özgürlükçü bir ortamın oluşmasıyla kendini göstermektedir. Topluma iyiyi, doğruyu ve yanlışı gösterebilen medya gruplarının şuan Türkiye’de olması, siyasiler ve vatandaş için çok büyük bir önem arz ediyor.

Resim

Herkesinde takdir ettiği gibi bu yayın organlarından bir tanesi de Yeni Şafak grubu yani Albayrak Meyda grubudur. Baktığımızda orada çalışan arkadaşlarımızın Ülkesini ve Dünyayı iyi okuyabilen insanlardan müteşekkir olduklarını görüyoruz. Bu yönüyle tebrik ve takdir ediyoruz. Bizler hizmet mercileriyiz. Yapmış olduğumuz hizmetleri toplum tarafından görülmesi için medya grupları üzerinden bu paylaşımların yapılması lazım. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarıları eğer bugün Dünya kamuoyunda konuşuluyorsa, buda medya aracılığıyla oluyor. Görev yapan tüm arkadaşlarımıza en derin sevgi ve saygılarımı iletiyorum” dedi.

BAŞKAN GÜDER:

“GEREKLİ YASAL İŞLEMLER BAŞLATILMIŞTIR”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, son günlerde bazı basın-yayın organlarında yer alan ‘Mobbing’ iddiaları üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Güder, “Belediyemiz hakkında yapılan asılsız ithamları ile karalamaya çalışan kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, son günlerde bazı basın-yayın organlarında yer alan ‘Mobbing’ iddialarına açıklık getirdi. Ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve tamamen algı oluşturmaya yönelik olduğunu vurgulayan Başkan Güder, iddia eden kişinin mevcut olarak görevine devam ettiğini ve hiç kimse tarafından herhangi bir mobbing’e maruz kalmadığının altını çizdi. İddiası sahiplerinin ‘Yavuz hırsız ev sahibini bastırır’ tavrında olduğuna da dikkat çeken Başkan Güder, bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemlerinde başlatıldığını belirtti.

Resim

Başkan Güder, “Son günlerde bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerde Battalgazi’nin Kalbi Kadın Kooperatif’inde başkanlık görevini yürüten Eda Hoşhan, istifa etmesi için Battalgazi Belediyesince kendisine mobbing uygulandığını iddia etmiştir. Battalgazi’nin Kalbi Kadın Kooperatifi Başkanlığını yürüten kişinin bu tavrı ‘Yavuz hırsız ev sahibini bastırır’ şeklindedir. Kooperatifin kuruluşundan itibaren bu görevi yürüterek, kendi kurduğu yönetim kurulu ile birlikte kooperatifi yönetmiş olup ve bugün itibarı ile bu görevine devam etmektedir. Büyük emekler ile kurulan ve birçok kadına iş imkanı sağlamakta olan Battalgazi’nin Kalbi Kadın Kooperatifinin faaliyetleri, iddiada bulunan kişi ve yönetim kurulu tarafından durdurulma noktasına getirilmeye çalışılmaktadır. Kooperatif faaliyetlerinin devamını sağlayacak ve kooperatif üyelerinin menfaatine olacak iş ve işlemlere engel olmaktadırlar. İddia sahibi kişiye bugüne kadar herhangi biri tarafından mobbing yapılmamıştır. Bu tavırları ile kooperatif çalışmalarına engel olan, zarar veren ve baskı kuran iddia sahibi kendileridir. Hesap verebilirlik ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde etkin ve verimli hizmeti hedefleyen Belediyemiz hakkında yapmış oldukları asılsız ithamları ile karalamaya çalışanlar hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Albayrak, Medya, Grubundan, Başkan, Güder’e, Hizmet, Övgüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı