AK Partili Tüfenkci, dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi
Haber
23 Mayıs 2021 - Pazar 03:50
 
AK Partili Tüfenkci, dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti MKYK Üyesi önceki bakan Milletvekili Bülent Tüfenkci, dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi
Gündem Haberi
AK Partili Tüfenkci, dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi

AK Partili Tüfenkci;

Resim

Dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi...

Resim

Tüfenkcı “Üretime önem veriyoruz ve Türkiye’nin kalkınmasının üretimden geçtiğini de biliyoruz”

Resim

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Darende ve Hekimhan ilçelerin de geçtiğimiz günlerde meydana gelen zirai don nedeniyle mağduriyet yaşayan çiftçileri ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi.

Resim

AK Parti olarak tarıma ve çiftçiye büyük önem verdiklerini aktaran Tüfenkci, “Bizler AK Parti olarak hizmet siyaseti yapıyoruz.

Resim

19 yıla baktığımız zaman Türkiye’yi bir yerlere getirdik. ‘Nereden nereye’ denecek şekilde getirdik. Hem şehirlerarası ulaşımda hem hava yolunda hem de kara yolunda eserlerimiz ortada.

Resim

Bizler, sizlerin önünü açmak, Türkiye’nin üretimini arttırmak, insanımıza iş ve aş bulma noktasında hem tarımımızı geliştirmek hem de tarıma dayalı sanayimizi geliştirmek noktasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gece gündüz çalışıyoruz. 

Resim

Biz tarıma önem veriyoruz. Üretime önem veriyoruz ve Türkiye’nin kalkınmasının üretimden geçtiğini de biliyoruz” şeklinde konuştu.

Resim

Türkiye üzerinden oyunlar oynandığını ifade eden Tüfenkci,  “Türkiye’yi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlumların yanında duruşunu, masum çocukların ve kadınların yanında duruşunu hazmedemiyorlar ve sürekli ‘Türkiye aleyhine nasıl oyun kurarız, Türkiye’yi nasıl zor durumda bırakırız’ bunun hesabını yapıyorlar.

Resim

Baktığımızda yakın coğrafyada oynanan oyunların büyük bir bölümü Türkiye üzerine oynanan oyunlar. Milletimiz bu oyunları görüyor ve bu oyunları bozacak da milletimizdir” dedi.

Resim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili açıklamalarına tepki gösteren Tüfenkci, “Zulmü işleyen İsrail’e ses çıkaramayanlar, Netanyahu’ya ses çıkaramayanlar nasıl dünyada Filistin’i ve mazlum halkı suçluyorlarsa Türkiye’de de bazı muhalefet liderleri Amerika’ya ve Netanyahu’ya ses çıkaramadığı için utanmadan sıkılmadan Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar. Cumhurbaşkanımız ile İsrail Başbakanını bir tutacak kadar şaşırmış ve onların ekmeğine yağ süren bir siyaset izliyorlar” diye konuştu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Partili, Tüfenkci,, dondan, zarar, gören, çiftçilerle, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı