AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci; Yolumuz da kararlılıkla yürüyoruz
Haber
02 Temmuz 2021 - Cuma 22:34
 
AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci; Yolumuz da kararlılıkla yürüyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci “biz büyük ve güçlü Türkiye hedefimize doğru kararlılıkla yürüyoruz” dedi.
Siyaset Haberi
AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci; Yolumuz da kararlılıkla yürüyoruz

AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci;

Yolumuz da kararlılıkla yürüyoruz...
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yeni MKYK üyesi olarak seçilen Mücahit Birinci, vatandaşların gündemindeki isim olarak yer alıyor. 
Avukat olan Mücahit Birinci, yakın zaman önce vefat eden ünlü tarihçi Yavuz Bahadıroğlu'nun da oğlu. 

Mücahit Birinci kimdir ve kaç yaşında? AK Parti MKYK'ya seçilen Mücahit  Birinci aslen nereli? İşte hayatı - Sayfa 2 - Son Dakika Haberler
İşte, Mücahit Birinci'nin biyografisi..
1974’te Rize’de doğdu. İlkokulu Abdi İpekçi İlkokulu’nda okudu. Ortaokul ve lise öğrenimimi Akasya Koleji’nde tamamladı. 1998’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık mesleğine 2000 yılında başlayan Birinci; Tefekkür, Yeni Yaklaşım gibi dergi ve internet sitelerinde Türkiye, dünya siyaseti ve yakın tarih üzerine köşe yazıları kaleme almaktadır.

Avukat Mücahit Birinci kimdir, kaç yaşında? Mücahit Birinci aslen nereli,  kimin oğlu?
Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), Şehriyar Derneği, Demokrat Hukukçular Derneği, Kas Hastalıkları Derneği gibi pek çok sivil toplum kuruluşuna üye olan Birinci, evli ve 1 çocuk babasıdır.
AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci “Biz AK Parti ve Liderimiz Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi kısa vadeli başarıların değil asırlık hedeflerin peşinde koşuyoruz.
Türkiye’yi 21. yüzyılın lider ülkelerinden biri yapmanın hayalini kuruyoruz. Kat ettiğimiz aşamalar elbette önemlidir, değerlidir. Ancak yaptıklarımız hayallerimizin sadece küçük bir parçasıdır, daha gidecek çok yolumuz, yazacak yeni başarı hikâyelerimiz var. Kanal İstanbul gibi daha gerçeğe dönüştürecek muhteşem projelerimiz var. Cumhuriyetimizin 100. yılını 2023 hedeflerimizle taçlandırmak gibi ideallerimiz var. 2053 ve 2071 gibi çağı aşan vizyonlarımız var. Son 18 yılda yaptıklarımız gibi inşallah bu hedefleri, hayalleri, vizyonları da yine birlikte gerçeğe Reisimizle  dönüştüreceğiz.”

Mücahit Birinci kimdir nerelidir kaç yaşındadır? - SonHaberler
Avukat Mücahit Birinci, 2023 için gece-gündüz demeden çalıştıklarını da ifade edip”Liderimiz Erdoğan’ın çizdiği yolda yürüyoruz.” Diyerek sözlerini noktaladı.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, MKYK, Üyesi, Mücahit, Birinci;, Yolumuz, da, kararlılıkla, yürüyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı