AK Parti’den açıklama geldi; Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir
Haber
30 Ağustos 2021 - Pazartesi 23:37
 
AK Parti’den açıklama geldi; Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti Malatya İl Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından akşamın geç vakti işte bu açıklama geldi…
Siyaset Haberi
AK Parti’den açıklama geldi; Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir

AK Parti’den açıklama geldi….

”Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir..”

“Ak Parti Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşudur. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde  hizmet vermeye devam eden Ak Partimizin çatısı altında yer almak, hizmet vermek büyük bir şereftir.

Kurulduğu günden bu yana hem Oy’unu, hemde üye sayısını artırmış olan partimiz ile ilgili küçük algı oyunlarıyla, yalan yanlış haberlerle kamuoyunu yönlendirmeye çalışmak iyi niyetli bir yaklaşım değildir. Bu büyük aileden çok az ve sınırlı sayıda da olsa ayrılan elbette olmuştur. Fakat bu sınırlı ayrılmaların, büyük bir kısmı; Memurluk ataması veya benzeri nedenlerle “ Siyasi Parti üyesi olmama “ şartını arayan mesleki nedenlerle istifa sebebidir. Ayrıca, İstifa eden üyelerimizle irtibata geçerek istifa nedenlerini öğrenip zorunluluk hali dolayısı ile istifa eden üyelerimizle diyaloğun kopmaması, iletişimin daimi olarak devam etmesi konusunda da hassasiyet gösteriyoruz. Bu çerçevede istifa eden üyelerimizin yer aldığı çalışmaya bir şekilde erişilerek Akçadağ ilçemizde sanki toplu bir istifa varmış gibi haber yapmaya çalışmak, her gün yalan haberlere cevap vermeye çalışan partimizi bir yenisi ile muhatap etmekten ve gece gündüz demeden Ülkemize, Malatyamıza, Akçadağımıza büyük hizmetler veren Ak Partimizin sırtında bir yara da biz açalım niyetinden başka gaye taşımaz.

Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir. Malatya siyasetine katkısı önemlidir. Siyasi olgunluğunu ve birikimini son ilçe kongremizde örnek bir duruş ile göstermiş Akçadağımızın iddia ediliyor gibi muğlak ifadelerle dedikodu ortamına çekilmeye çalışılması ham bir hayale hizmet etmekten öteye geçemeyecektir.

Akçadağımızın her zaman olduğu gibi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, partisine en güçlü şekilde destek olmaya ve yanında yer almaya devam edeceğine olan inancımız tamdır.

Kıymetli hemşehrilerimizin bilgisine saygıyla sunarız.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti’den, açıklama, geldi;, Akçadağ,, partimiz, için, önemli, ve, kıymetli, bir, ilçedir,
Yorumlar
Haber Yazılımı