Haber Detayı
06 Kasım 2013 - Çarşamba 17:06
 
Yeşilyurt’a yönelik uzun vadeli projeler hazırladık
AK Parti Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan aday adayı Hasan Atay, Yeşilyurt ilçesinin cazibe merkezi olması için çalışacaklarını aktararak, “Hizmet için kolları sıvadık. Yeşilyurt’a yönelik uzun vadeli projeler hazırladık. Bizler uzun bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk, birçok zahmeti ve türlü türlü çileyi barındırıyor” dedi
Siyaset Haberi
Yeşilyurt’a yönelik uzun vadeli projeler hazırladık

Seçim çalışmaları kapsamında Sıtnapınarı ve Tecde mahallesinde bulunan esnafları gezen Atay, Yeşilyurt Belediyesi’nin Büyükşehir’le Malatya’nın cazibe ilçesi haline geleceğini anlatarak, “Büyükşehir’le Yeşilyurt ilçemiz cazibe merkezi haline gelecek. Göreve geldiğimiz süre içerisinde Malatya Belediye Başkan Yardımcılığı tecrübemle Yeşilyurt ilçemizin hakettiği hizmeti sunmak istiyorum. Bu yüzden de adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Yeşilyurt ilçemiz geniş bir alana hitap ediyor. İlçemizin kalkınması için projeler hazırladık” dedi.

Yeşilyurt ilçesinin cazibe merkezi olması için çalışacaklarını aktaran Atay, “Hizmet için kolları sıvadık. Yeşilyurt’ yönelik uzun vadeli projeler hazırladık. Bizler böyle bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk, birçok zahmeti ve türlü türlü çileyi barındırıyor. Bunu gayet iyi biliyorum. Bunun yanında zahmetsiz rahmet olmayacağını da iyi biliyorum. Gerçekten bizler katılımcılığa açık, ben değil, biz diyen, sivil toplumu önemseyen, toplumsal gelişmelere duyarlı, tüm halkımızın değerlerine sahip çıkacağız. Değişim ve dönüşümü takip eden değil, bizzat gerçekleştiren, sosyal diyaloga açık, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, pratik, cesur, mütevazı, kendiyle-kentiyle, kimliğiyle, kültürüyle, ülkesiyle barışık, kendini değil Malatya'yı ve Yeşilyurt'u düşünen insan olacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Malatya, Yeşilyurt, Belediye, Başkan, aday, adayı, Hasan, Atay, Yeşil
Yorumlar
Haber Yazılımı