Ünlü Sanatçı Ali Kınık; Annesi için taziye ziyaretinde bulunan ve acısını paylaşanlara teşekkür etti
Haber
24 Haziran 2022 - Cuma 02:19
 
Ünlü Sanatçı Ali Kınık; Annesi için taziye ziyaretinde bulunan ve acısını paylaşanlara teşekkür etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber…: Malatyalı Ünlü Sanatçı Ali Kınık, hayatını kaybeden annesi Elif Kınık için taziye ziyaretinde bulunan ve acısını paylaşanlara teşekkürlerini iletti.
Yaşam Haberi
Ünlü Sanatçı Ali Kınık; Annesi için taziye ziyaretinde bulunan ve acısını paylaşanlara teşekkür etti

Ünlü Sanatçı Ali Kınık; Annesi için taziye ziyaretinde bulunan ve acısını paylaşanlara teşekkür etti...

Halkın gönlünde taht kuran sanatçı Ali Kınık, Bakara Suresi'nin "Doğrusu biz Allah'a aidiz ve kuşkusuz O'na döneceğiz." ayetine yer verdiği açıklamasında bulundu.

Malatya’da taziye ziyaretleri için gelenleri ağırlayan Ali Kınık, acısını paylaşanlara yürekten teşekkür edip şunları söyledi:

Resim

"21 Haziran Salı günü emanetini Hakk'a teslim eden annem Elif Kınık’ın cenaze merasimine iştirak eden, acımızı paylaşan sayın devlet büyüklerimize, siyasi parti temsilcilerine, Belediye başkanlarına, il başkanlarına Ocak başkanlarıma, Milletvekillerimize tüm kamu görevlilerimize, yerel yöneticilerimize ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerine; yurt dışından arayan ve taziye gönderen, taziye ziyaretinde bulunan, telefonla arayarak, mesaj göndererek acımızı paylaşan; gerek taziye evinde gerekse kendi hanelerinde Kur'an-ı Kerim tilavetlerine dahil olan; bizzat ulaşamasa dahi halisane duygularla acımızı yüreğinde hisseden; çeşitli vesilelerle merhumeye rahmet, ailemize sabırlar dileyen tüm vatandaşlarımıza; ailemiz adına şükranlarımızı arz ediyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelere ve geçmişlerimize rahmet diliyorum. Cenabıallah, aziz milletimizden razı olsun, duaları üzerimizden eksik olmasın."

Bir 3 kişi, sakal ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ali Kınık, anasızlığın zorluğunu dile getirip “Ana başa taç imiş…Annen cennet kokuyordu şimdi hasret…

Hayatımın her anında bu hasreti yaşıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir 2 kişi, sakal, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Ali Kınık Kimdir?

1974 yılında dünyaya gelen söz ve beste yazarı Ali Kınık, Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Malatya’da tamamladıktan sonra Elazığ Fırat Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. 1996 senesindeBeni Öldü Sayisimli albümünü çıkardı. Kınık, 2003 senesindeBu Şarkıadlı albümünü piyasaya çıkardı.2005'te Bir Millet Uyanıyor albümü çıktı. 2006 yılına Duvar Yazısı,2008 senesindeİsyan Şarkılarıisimli albümünü çıkaran Ali Kınık, iki sene sonra ise 2008İsyan Şarkılarıisimli eserlerini piyasaya sürdü.

Ali Kınık Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Ali Kınık'ın 2010 senesinde yapmasını ve geniş kitlelerce isminin duyulmasını sağlayan albümü Ayşe’yi Seviyoroldu. Daha sonra da Ali Ayşe’yi Seviyor isimli albümü ile ün kazanmıştır. 2012 senesinde Düş’e Kalk’a isimli bir albüm daha çıkaran Kınık, ardından Kalbi Kırık Şarkılarisimli albümünü piyasaya sürdü.

Ülkücü olduğunu daşarkı sözleriyle de her defasında dile getiren bir adamdır. Ali Kınık evlidir ve Göktürk isminde bir oğlu vardır.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ünlü, Sanatçı, Ali, Kınık;, Annesi, için, taziye, ziyaretinde, bulunan, ve, acısını, paylaşanlara, teşekkür, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı