Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 14:25
 
Türk Kızılay’ından anlamlı ödül; Bu Ödül Malatya’mızın...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Kızılay’ından anlamlı ödül …Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu “Bu Ödül Malatya’mızın... “dedi.
Gündem Haberi
Türk Kızılay’ından anlamlı ödül; Bu Ödül Malatya’mızın...

Türk Kızılay’ından anlamlı ödül;

Bu Ödül Malatya’mızın... 

Türk Kızılay Genel Merkezince Türkiye çapında faaliyet gösteren tüm şubeleri arasında başarılı Şube ve Temsilcilikler ödüllendirildi.

Türk Kızılay’ı Türkiye genelinde en başarılı şube ve temsilcilerin ödüllerini Ankara’da Genel Merkez de Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık tarafından verildi.

 Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, ödül töreni ile kamuoyuna açıklamada bulundu. Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu” ödül Malatyalıların “dedi ve ardından da şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye Kızılay Genel Merkezi tarafından 2019 yılı Performans değerlendirme sonucunda Malatya Kızılay Şubesi 5 kategoride Performans değerlendirmesinde ödüle layık görüldük. Ödülümüzü almanın gururuyla Malatya’ya döndük. Bu ödülü almamızda emeği geçen başta Genel Merkez denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Umut Yalçın’a, Yönetim Kurulumuza, Kadın Kollarımıza, Genç Kızılay’a, Gönüllülerimize, Şube Çalışanlarımıza ve bize destek veren Tüm Malatyalılara teşekkür ediyor ve bu ödülü Malatya'lılarımıza hediye ediyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, Kızılay’ından, anlamlı, ödül;, Bu, Ödül, Malatya’mızın..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı