Haber Detayı
31 Ekim 2013 - Perşembe 04:22
 
Sevdamız Malatya'nın ismini altın harflerle yazdırmak
Bir Malatya Sevdalısı olan ve uzun yıllardır siyasette yer alan Avukat Ali Bakan Ak Parti'den Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı olduktan sonra yoğun tempo ile çalışmalarını yürütüyor.
Siyaset Haberi
Sevdamız Malatya'nın ismini altın harflerle yazdırmak

Malatya halkının da katılımı ile Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adaylığını açıklayan Ak Parti'li Av. Ali Bakan"Durmak yok, yola devam" diyor ve halkın ayağına koşuyor." Hizmetkar olmaya talibiz bu asil millete " ifadelerini kullanan Ak Parti malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Av. Ali Bakan 'ın oluşturduğu ekip ise kurulan karargahta çalışmalarını sürdürüyor.
Her meslekten ve halktan oluşan Bakan'ın ekibi kesintisiz çalışıyor.
Doğu'nun en gözde kenti olan Malatya özellikle adını kayısı, su ve siyasetçileri ile duyuran bu kentin, tüm güzelliklerinin yanında bir de kent sevdalısı bir belediye başkan aday adayı Ak Parti'li Ali Bakan.
Malatya'yı bir baştan bir başa dolaşan isim.
Ak Parti'den Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı olan ve her kesmim sevdalısı haline gelen Malatya Secdalısı Ali Bakan "İnsanların mutluluğu benim mutluluğumu iki katına çıkarıyor. Karşımdaki insanları ne kadar mutlu görüyorsam, benim mutluluğum ikiye katlanıyor." diyor ve ekliyor :
"Partim görevi bana tevdi eder ve yüce Malatya halkının büyük desteği ile iş başına geldiğim gün tek derdim "Malatya'yı dünya kentleri arasına taşımak. Plan ve projelerimiz hazır.
Milletimizin güçü ile ve ekip çalışması ile Başbakanımız büyük ısta sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı ufukta yürümek Malatya'yı marke kent yapmak. Alt ve üst yapılarla örnek bir Malatya'yı halkımıza sunmak.
O zaman şu türkümüz dillerde düşmeyecek Malatya Malatya bulunmaz eşin gönülleri doldurur ayla güneşin. Biz bu millete sevdalıyız. Hizmette varız. Ak Kadrolar hazır.
Malatya'da hazır Malatyalılar'da hazır. Biz bu millete sevdalıyız. 7'den 77'ye de halkın bize sevdalı olması bu bize yeter diyoruz."
Görüntüler fazla söze gerek bırakmıyor.
O halkın belediye başkan aday adayı
O Ali Bakan
Uzun yıllardır Malatyalıların ayağına gidiyor.
Uzun yıllardır Malatya için yapılması gerekenler üzerinde çalışıyor.
Ak Parti Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Av. Ali Bakan;millete sevdalı olduklarını belirterek, ''Biz Malatyalılara sevdalıyız.Aramızda sevda bağları var.Rabbime şükrediyorum bu sevdaya layık olmak bu millete vefa borcumuzu hizmetkar olarak ödemek için yola çıktı.
Durmak yok yola devam"
Bakan “Bu millete aşığız ve görev verildiği gün gece demeyeceğiz, gündüz demeyeceğiz. Çok koşacağız. Ve Malatyalılarla ortak akılla şeffaf bir belediyecilik sergileyeceğiz. Yönetimizmize Malatyalılar ortak olacak. Malatya doğusu ile batısı ile kuzeyi ve güneyi ile hizmetlerle donatılacak. Öyle projelerimiz var ki Malatya dünyada ismi hep önde olan kentler arasına altın harflerle ismini yazdıracak" diye konuştu.
Malatya'da anketleri alt üst eden ve halkın desteğini alan Ak Parti Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Ali Bakan, seçim çalışmalarını kesintsizi devam ettiriyor.
Fazla söze gerek yok işte o görüntüler sevdayı ve sevgiyi en iyi şekilde anlatıyor:

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bir, Malatya, Sevdalısı, olan, uzun, yıllardır, siyasette, yer, alan, Avukat, Al
Yorumlar
Haber Yazılımı