Haber Detayı
18 Kasım 2013 - Pazartesi 15:31
 
Battalgazi'de Murat Nalçacı sesleri
2014 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri ile ilgili süreç devam ediyor.Battalgazide ise Murat Nalçacı sesleri yükesleiyor.
Siyaset Haberi
Battalgazi'de Murat Nalçacı sesleri

NALÇACI ÖNDE

GİDİYOR

Ak Parti'de Battalgazi Belediye başkanlığına aday adayı Olan Murat Nalçacı öne çıkan isimler arasında yer alıyor.
Yürüttüğü seçim staretejisi ile dikkatleri üzerine çeken Ak Parti Battalgazi belediye başkan aday adayı Murat Nalçacı "Durmak yok yola devam " diyor. Battalgazi'de önde gideb isim olan Ak Parti belediye başkan aday adayı Murat Nalçacı www.malatyaolay.com da Ali Aladağ'a konuştu:
İşte o açıklamalar işte o mesajlar :
"Malatya'mız Büyükşehir olunca Battalgazi ve Yeşilyurt ismi ile iki merkez ilçeye ayrıldı. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, Battalgazi İlçesi, artık 17 bin nüfuslu küçük bir ilçe olarak değil; yaklaşık 300 bin kişinin yaşadığı, her an gelişen, değişen ve büyüyen bir ilçe olarak değerlendirilecektir. Bu yeni belediyecilik döneminde ben ve ekibim de Battalgazililerin hizmetine talip olduk. Bizler, bugüne kadar yaklaşık 12 yıldır partimizin bize verdiği her görevi layıkıyla yerine getirdik. Başaramayacağımız hiçbir işe talip olmadık, yapabiliriz demedik. Rabbim, bu makamı bize lütfederse bu inanmışlık, adanmışlık ve kararlılıkla Battalgazi’yi 2023’lü yıllara birlikte taşıyacağız. Bu süreçte şunu da asla unutmayacağız: “Azamet, kibir ve gurur yanıltıcıdır ve kalbinde bu duygulara yer verip yürüyenler, her zaman kaybederler.” Bu duygulardan uzaklaşarak, verilen görevin sorumluluğunu azami ölçüde yerine getireceğiz
Partim görevi bana verir ve yüce Battalgazi halkıda oyları ile bizi işbaşına getirirse ;Belediye Başkanlığımız döneminde gönülden gönüle köprüler kurarak, insanımızı asla ve asla ötekileştirmeden sahiplenecek; hiçbir şekilde, herhangi bir ayırım yapmadan, kaynağı Yunus Emre’lere, Mevlana Celaleddin Rumi’lere, Hacı Bektaş-ı Velilere, Somuncu Baba’lara, Niyazi Mısr-i’lere dayanan gönül dünyamızla tüm Battalgazilileri kucaklayacağız. “Kenar-ı Diclede bir kurt kapsa koyunu, gelir de adl-i ilahi Ömer’den sorar onu” desturuyla çalmadığımız kapı, halini ve hatırını sormadığımız hasta ve yaşlı, derdini dert edinmediğimiz vatandaşımızın olmaması için gayret göstereceğiz. Cahillerden olup gülün güzelliğini görmezden gelip dikenine takılmayacağız. Yapamayacağımız hiçbir işin sözünü vermeden, şu anda hazır halde uygulanmayı bekleyen projelerimizi sırasıyla uygulamaya geçirecek, ilçemizin sorunlarına gelip geçici değil, köklü çözümler üreteceğiz. Yapılacak hizmetlerin istenilen nitelikte olması ve zamanında tamamlanması ilkesinden hareketle; yarın yaparım demeyecek, bugünün de dünün yarını olduğunu unutmayacağız.
Adı milletimize hizmet olan bu kutlu yolculukta, kısır döngülerle uğraşmadan güzel olan her düşünceye kulak vereceğiz. Karşımıza çıkacak hiçbir sıkıntı ve zorluktan yılmayacak; “Sevdası büyük olanın imtihanı da büyük olur.” desturundan hareketle sabır ve kararlılıkla bunların üstesinden geleceğiz. Küsmek, darılmak gibi bizi küçültecek ve hayallerimizden koparacak davranışlardan uzak duracağız. İyi niyet besleyen, güzel gören, güzel düşünen olacağız. Bu hizmet yarışında partimiz bünyesinde hizmete talip olan tüm herkese başarılar diliyorum. "
BATTALGAZİ 25 İLDEN BÜYÜK
Nalçacı Battalgazi'nin Türkiye’de bulunan yirmi beş ilden daha büyük olduğunu altı aydır bölgedeki sorunlar tespit edilerek projelerin hazırlandığını vurgulaypı sözlerini şöyle noktaladı :
“Kültürel, sosyal ve eğitim anlamında yapacağımız çok ciddi projeler var. Projelerimizi hazırlarken yapacağımız ne ise onu hazırladık. Yapamayacağımız hiçbir işin sözünü de vermiyoruz. Battalgazi’nin sorunlarını iyi bilmemiz lazım. En başta gençlerimize ve çocuklarımıza sahip çıkmamız lazım. Biz de bu anlamda teşkilatımızı ve yönetimimizi belirlerken halkın dertleriyle dertlenebilen arkadaşlardan oluşturacağız”
(-2- Başka bir aday)

Ak Parti Battalgazi belediye başkan aday adayı Murat Nalçacı ve Gazeteci Ali Aladağ

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: 2014, Martta, yapılacak, olan, mahalli, idareler, seçimleri, süreç, devam, ediyo
Yorumlar
Haber Yazılımı