Haber Detayı
31 Ekim 2013 - Perşembe 22:47
 
Rıdvan Dilmen'in sözlerine Malatyalı Aydınlar'dan jet yanıt
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Malatyalı Mehmet Ali Aydınlar'ın kendisi hakkında söylediği sözlere çok sert cevap verdi. Aydınlar'dan jet yanıt geldi
Spor Haberi
Rıdvan Dilmen'in sözlerine Malatyalı Aydınlar'dan jet yanıt

Fenerbahçe başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar, eski Fenerbahçeli futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'le ilgili olarak "Laf taşıyor, dedikodu yapıyor, insanların hem de söylemediklerini bir yerlere iletiyordu. Herkesi çekiştirdi, birbirine düşürdü. Ben böyle adam görmedim" şeklinde cümleler kullanmış ve bu açıklamalar oldukça ses getirmişti.

Konunun muhattabı Rıdvan Dilmen de Aydınlar'ın buaçıklamalarına cevap verdi.

İşte Dilmen'in yaptığı açıklamalar:

"Ben ona rahmetli Mehlmet Ali Birand'ın programında da benzer lafları ettikten sonra bir çağrıda bulunmuştum. Ama o çağrıma bir cevap gelmedi. Şimdi aynı çağrıyı yine yapıyorum. Bu işi çözümlemenin kimin doğruyu kimin yalan söylediğini öğrenmenin kolayı var. Benim programa gelsin demiyorum istediği kanalda istediği programa çıkalım benim için hiç farketmez, bu lafları orada benim yüzümesöylesin. Veya olmadı Ataşehir'deki seçim ofisinde o 100-150 kişilik genel kurul üyeleriyle yaptığı o toplantılaraçağırsın beni, orada herkesin önünde medyanın da önünde bunları yüzüme söylesin.

Benimle ilgili orda söylediklerini bir de benim olduğum bir zamanda yine orda yüzüme söylesin. Ben de cevabımı vereyim. Şahitleriyle tek tek anlatayım. Bu söylediklerine cevabımı ben onun olmadığı yerde vermem. Ancak onunolduğu yerde veririm. Kendisiyle bugüne kadar birebir görüşmemiz sadece bir kere oldu. Bunun dışındaki görüşmelerde hep birileri vardı. Tekrar söylüyorum o seçim ofisindeki kongre üyeleriyle yaptığı toplantıya beni de davetedecek bu söylediklerini yüzüme söyleyecek televizyonlarda olacak ben de ona sorular sorarak şahitleriyle tek tekcevaplarını vereceğim. Şahitlerim de haybeden adamlar değil. Ama biliyorum çıkamaz karşıma. Çünkü bu çağrıyı dahaönce de yaptım çıkamadı.

Aydınlar'dan jet yanıt

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Mehmet Ali Aydınlar, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in yaptığı "Çıksın benimle ilgili söylediklerini yüzüme söylesin" çağrısını yanıtsız bırakmadı.

Sporx.com'a konuşan Aydınlar, Rıdvan Dilmen'le ilgili medyada yer alan ifadelerin doğru hatta eksik olduğunadikkat çekerek, "Evet bunları söyledim. "Bu sürecin üç tane sorumlusu var" dedim. "Bir Aziz Yıldırım iki o dönemkiF.Bahçe yönetim kurulu üç de Rıdvan Dilmen'dir" dedim. Rıdvan Dilmen'de o dönem yalan ve iftiralarıyla sürece çok ciddi zarar vermiştir" dedi.

Aydınlar, Dilmen'in "Mehmet Ali Bey beni seçim ofisine çağırsın orada milletin medyanın önünde veya herhangi birprogramda yüzüme söylesin" çağrısına ise, "Ben onun adını bile ağzıma almak istemem. O kim ki! O benim muhatabım olacak karşısına çıkayım, gelecek benimle yüzleşecek. Haddini bilsin" cevabını verdi.

Rıdvan Dilmen'in sözlerine Aydınlar'dan jet yanıt

(Sporx)

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Spor, yorumcusu, Rıdvan, Dilmen, Malatyalı, Mehmet, Ali, Aydınların, kendisi, ha
Yorumlar
Haber Yazılımı