Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 17:06
 
Normalleşme sürecinin başlamasıyla Malatya’da halka tatlı dağıtıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüsten normalleşme sürecinin başlaması nedeniyle Malatya’da halka tatlı dağıtıldı.
Yaşam Haberi
Normalleşme sürecinin başlamasıyla Malatya’da halka tatlı dağıtıldı

Normalleşme sürecinin başlamasıyla;

Resim
Malatya’da halka tatlı dağıtıldı...

Malatya’da faaliyetlerini sürdüren MDK tatlıları bugün halka ikramda bulundu.

Resim

Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ‘da tepsilerde tatlıları tabağa koyarak halka ikram etti. MDK Yönetim Kurulu başkanı Sedat Alpkıray “Normalleşme sürecine ülkemizden geçilmesi nedeniyle halkımıza tatlı ikram ettik.”dedi.

Resim

MDK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEDAT ALPKIRAY NE DEDİ?

“Bir kez daha anladık ki ekmek kutsaldır. Ve yine anladık ki Yaradan’ın verdiği her derdin bizim için illaki bir kazanımı vardır. Ekmeğin paylaşılması ekmekten daha tatlıdır.

Uzun bir süre tüm dünya ile beraber bir salgın döneminin ardından Türkiye olarak 1 Haziran itibari ile normalleşmeye adım atmış olduk. Geçirdiğimiz bu zor dönemi atlamış olma umudu ve sevinci ile MDK olarak Malatya’daki tüm şubelerimizde aşımızı halkımızla paylaşmak istedik.

Bu vesileyle başta ikramımızı kabul eden tüm vatandaşlarımıza, bu gün aramızda bulunup bizimle beraber ikramda bulunan Yerel Yöneticilerimize, STK temsilcilerimize, Siyasilerimize, Bürokratlarımıza ve kıymetli Basınımıza sonsuz teşekkürler.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Normalleşme, sürecinin, başlamasıyla, Malatya’da, halka, tatlı, dağıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı