Haber Detayı
14 Kasım 2013 - Perşembe 14:41
 
Nalçacı, seçim gezilerimi devam ettiriyor
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Murat Nalçacı, seçim ziyaretleri kapsamında Malatya Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Nalçacı, seçim gezilerimi devam ettiriyor

Ziyarette konuşan Nalçacı, Malatya’nın büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla birlikte merkezde iki tane metropol ilçenin belirlendiğini ifade etti. Battalgazi İlçesi’ne hizmet etmek için AK Parti’den aday adayı olduğunun altını çizen Nalçacı, “Seçim ziyaretlerimize devam ediyoruz. Yıllardır kendisini tanıdığım ve fuarlar esnasında bizlere çok ciddi desteği olan, birebir köylümüzün, çiftçimizin fuar alanına taşınmasına yardımcı olan ve her an yanımızda olan Malatya Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret ediyoruz. Şimdiye kadar bizlere verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise, Murat Nalçacı’nın Malatya’ya önemli çalışmalarının olduğunu kaydederek, “Aday olduğunda da Battalgazi’ye önemli çalışmalarının olacağına inanıyorum. Geçmişte birlikte çalışmalarımız oldu. Özellikle yetiştiricilerimize büyük katkılar sundu. Kendisine başarılar diyor, Allah hayırlı etsin diyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Battalgazi, Belediye, Başkan, Aday, Adayı, Murat, Nalçacı, seçim, ziy
Yorumlar
Haber Yazılımı