Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 17:50
 
Mustafa Şahin Kayseri Tarım ve Orman Müdürlüğüne atandı
Vahap Güner...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Malatya Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nde İnspektör olarak görevli iken, 2 yıl önce önce Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevlerine vekaleten atanan Mustafa Şahin, bu göreve asaleten atanması yapıldı.
Yaşam Haberi
Mustafa Şahin Kayseri Tarım ve Orman Müdürlüğüne atandı

Malatyalı başarılı isim Mustafa Şahin;

Kayseri Tarım ve Orman Müdürlüğüne atandı...

Malatyalı Müdür Kayseri’de yeni görevine başladı.

06.11.2019 tarihli Resmi gazetede yayınlanan, Cumhurbaşkanlığının 2019/376 sayılı kararnamesi ile Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Malatyalı  Mustafa Şahin asaleten atandı.

MUSTAFA ŞAHİN KİMDİR?

1969 yılında Malatya'da doğan Şahin; Malatya Ziraat Meslek Lisesi, İnönü Üniversitesi Arapgir MYO, Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü'nden mezun oldu. Muş İl Tarım Müdürlüğünde Ziraat Teknisyeni olarak göreve başladı. Malatya Doğanşehir, Arapgir ve Yeşilyurt ilçelerinde, Malatya İl Müdürlüğünde Bitkisel Üretim Merkez Sorumlusu, Ziraat Mühendisi ve İnspector olarak görev yaptı. 2017 yılından itibaren Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak görev yaptı. 2018 yılı Kasım Ayı itibariyle Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Mustafa, Şahin, Kayseri, Tarım, ve, Orman, Müdürlüğüne, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı