Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 17:02
 
MTÜ’nün Rektörü Karabulut, ilk kitabı Tarım Bakanın eşi Ahu Pakdemirli’ye imzaladı
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak Haber… Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, yeni kitabı Doğada Hayat Var’ı ilk Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin eşi Dr. Ahu Pakdemirli’ye imzaladı.
Yaşam Haberi
MTÜ’nün Rektörü Karabulut, ilk kitabı Tarım Bakanın eşi Ahu Pakdemirli’ye imzaladı

MTÜ’nün Rektörü Karabulut, ilk kitabı ;

Tarım Bakanın eşi Ahu Pakdemirli’ye imzaladı...

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, Ankara Kitap Fuarı'nda,  Timaş Yayın Grubu standında bugün Yeni kitabı  Doğada Hayat Var'ı gün boyu imzaladı.  Rektör Bay Karabulut’un kitabını imzalatanlar arasında  Bakan Pakdemirli’nin eşi Dr. Ahu Pakdemirli’nin de yer aldığı ve bir süre de sohbet ettiği görüldü.
Okurlarıyla bir araya gelen Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut “Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ‘nin sevgili eşi Dr. Ahu Pakdemirli hanfendi standımızı ziyaret edip bizi yalnız bırakmadı.
Sayın Bakanımızın eşi sevgili Dr. Ahu Pakdemirli’ye teşekkür ediyorum.”

KARABULUT VE PAKDEMİRLİ SOHBET EDİP ÖZ ÇEKİM YAPTI...

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin eşi Dr. Ahu Pakdemirli, bir süre sohbet edip daha sonra öz çekim yaptı.

STANDA YOĞUN İLGİ...

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, kitabının imza gününde zaman zaman izdiham yaşandığı dikkatlerden kaçmadı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: MTÜ’nün, Rektörü, Karabulut,, ilk, kitabı, Tarım, Bakanın, eşi, Ahu, Pakdemirli’ye, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı