Yeşilyurt Belediyesi
Battalgazi
Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 02:36
 
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Malatya’da akıllı mühimmatı inceledi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK’nin komuta kademesinin, ABD’den alınacak F-35 uçaklarının konuşlanacağı Malatya-Erhaç’taki 7’nci Ana Jet Üs Komutanlığı’nda denetim de bulundular.
Gündem Haberi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Malatya’da akıllı mühimmatı inceledi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar;

Malatya’da akıllı mühimmatı inceledi...


Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere Malatya’daki 7’nci Ana Jet Üs Komutanlığındaydı.


Bakan Akar ve Komutanlar 7’nci Ana Jet Üs ziyaretinde bir F-4E uçağındaki yerli üretim akıllı mühimmatı inceledi.

Bakan Akar, Malatya 7’nci Ana Jet Üs Komutanlığını ziyareti sırasında filo komutanları, pilotlar ve bakım personeliyle de görüşerek direktifler verdi.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https3A2F2Fwww.facebook.com2Fmalatyabirlesikdevleti2Fvideos2F22272437308747632F&show_text=0&width=261" width="261" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Milli, Savunma, Bakanı, Hulusi, Akar, Malatya’da, akıllı, mühimmatı, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı