MHP Milletvekili Fendoğlu; Gazi Mert Can Fırtına ile buluştu
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 15:50
 
MHP Milletvekili Fendoğlu; Gazi Mert Can Fırtına ile buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…:Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, İl Başkan Yardımcısı Veysel Karaçay,Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve Başharık Mahalle Muhtarı Ramazan Taşan ile birlikte Malatyalı Gazi Mert Can Fırtına'yı evinde ziyaret etti.
Siyaset Haberi
MHP Milletvekili Fendoğlu; Gazi Mert Can Fırtına ile buluştu

 

MHP Milletvekili Fendoğlu;

Resim

Gazi Mert Can Fırtına ile buluştu...

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu “25 Nisan 2021 tarihinde Irak’ın kuzeyindeki Pençe Operasyonu’nda mayın patlaması sonucu yaralanan ve GATA’daki tedavisinin ardından baba ocağına geri dönen gazimizi bugün evinde ziyaret ediyoruz,  Vatan, Bayrak, Millet ve Devlet uğruna canını ortaya koyan, Kahraman Gazimiz Mert Can Fırtına kardeşime ve onun değerli ailesine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Resim

 “Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizlerin vatan, millet uğruna anadan, yardan ve serdengeçen, Yüce Türk Devleti ve Aziz Milletimiz için her şartta ve koşulda mücadele eden askerlerimiz ve tüm güvenlik güçlerimiz ile bu uğurda canlarını ortaya koyan Kahraman gazilerimiz ve şehitlerimiz konusundaki hassasiyetimiz herkesin malumudur.

Resim

Haberdar olduğumuz tüm gazilerimizi ve yakınlarını ziyaret ediyor, Aziz Şehitlerimizin emaneti olan aileleri ve Cennet kabirlerini ziyaret etme konusunda hassasiyet gösteriyoruz.

Resim

25 Nisan 2021 tarihinde Irak’ın kuzeyindeki Pençe Operasyonu’nda mayın patlaması sonucu yaralanan ve GATA’daki tedavisinin ardından geri dönen gazimizi Başharık’taki baba evinde ziyaret ediyoruz,  Vatan, Bayrak, Millet ve Devlet uğruna canını ortaya koyan, Kahraman Gazimiz Mert Can Fırtına kardeşime ve onun değerli ailesine şükranlarımı sunuyorum. MHP Malatya İl Başkanlığımızın ziyareti sonrasında Milletvekili olarak ilk bizim ziyarette bulunmamız dolayısıyla teşekkürlerini ileten gazimize ve ailesine karşı görevimizi yerine getirmiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Gerek gazimiz gerekse ailesi için, üzerimize düşeni herşeyi yapmaya hazır olduğumuzu kendilerine iletiyoruz. Bundan sonra kendileriyle olan irtibatımızı kesmeyeceğiz. MHP Malatya Milletvekili olarak Kahraman Gazimiz Mert Can Fırtına kardeşime ve onun değerli ailesine tekraren şükranlarımı sunuyorum.Rabbim tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandı.

FENDOĞLU'NDAN ZİYARETLER...:

Resim

Yazıhan İlçesi Sürür Mahallesi...

Resim

Yazıhan İlçesi Tecirli Mahallesi...

Resim

Yazıhan İlçesi Durucasu Mahallesi...

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Milletvekili, Fendoğlu;, Gazi, Mert, Can, Fırtına, ile, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı