MHP Lideri Devlet Bahçeli; Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir
Haber
17 Eylül 2020 - Perşembe 04:51
 
MHP Lideri Devlet Bahçeli; Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, “Türk Tabipler Birliği Koronavirüs kadar tehlikelidir .”dedi.
Siyaset Haberi
MHP Lideri Devlet Bahçeli; Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir

MHP Lideri Devlet Bahçeli;

Resim

Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sert açıklamasında Türk Tabipleri Birliği'nin kapatılmasını istedi.  MHP Lideri Bahçeli, TBB'nin kampanyasının sağlık çalışanlarını telaş ve paniğe sevk edebilecek kampanyanın kötü niyetli olduğunu da açıklamasında belirtti.

MHP Lideri Bahçeli’nin işte o açıklamaları:

"Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış! Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur.

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli; Gelecek Türk Milletinindir...

Siyah kurdele takınca ne olacak? KOVİD-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar?

Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir, tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik “Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz” eylemi haince bir tertiptir.

Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır.

Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever bilim insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve Türkiye husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği’ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Lideri, Devlet, Bahçeli;, Türk, Tabipler, Birliği, Korona, kadar, tehlikelidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı