Malatyalı baba ve kızı; Güç Birliği Partisi’nden görev aldı
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 22:06
 
Malatyalı baba ve kızı; Güç Birliği Partisi’nden görev aldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya ünlü siyasetçileri yetiştiren kent…Malatya Cumhurbaşkanları-Başbakanlar yetiştiren bir il…Malatya’da baba ve kızı aynı partide görev aldı.
Siyaset Haberi
Malatyalı baba ve kızı; Güç Birliği Partisi’nden görev aldı

Malatyalı baba ve kızı;

Güç Birliği Partisi’nden görev aldı...

Malatyalı Baba Ahmet İmrek ve kızı Ayca Özlem İmrek siyasette ve STK’da birlikte hareket ediyor. Güç Birliği Partisi’nden siyaset yapan baba Ahmet İmrek ile kızı Ayca Özlem İmrek, yıllardır Güç Birliği yapıyor. Şimdi de Güç Birliği Partisi’nden siyasetteler.

Malatyalı Baba Ahmet İmrek ve kızı Ayca Özlem İmrek Malatya Olay Gazetesini ziyaret ett,i Malatyalı Baba Ahmet İmrek ve kızı Ayca Özlem İmrek açıklamalar yapıp birikte hareket etmekten de mutlu olduklarını ifade ettiler.

Malatyalı Baba Ahmet İmrek ve kızı Ayca Özlem İmrek , “Güç Birliği Hareketi olarak yıllardır faaliyetine ve hizmetlerine devam eden siyasette duayen olan girişimci aktif iş adamı halkla birlikte halkın içinden gelen ve bu özelliğini bozmadan halkla içiçe olan halkın yeni lideri temiz  siyasetin öncüsü gerçek lider Güç Birliği Hareketinin kurucu Genel Başkanı Ali Karnap'ın öncülüğünde iş adamı siyasetçi sanatçı ve akademisyenlerden oluşan kurucu heyet ile birlikte Ocak 2020 de kurulan ancak çalışmalarına covid -19  salgını nedeniyle ara vermesine rağmen 67 ilde teşkikatlanmasını büyük bir titizlikle yapmış Ağustos ayı sonuna kadar 81 ilde teşkikatlanmasını tamamlamayı hedefleyen ve çalışmalarını bu doğrultuda hızlandıran Güç Birliği Partisi 12 temmuzda genel kongresini yapmış Genel Başkanlığa liderimiz  Ali Karnap yeniden seçilmiştir.

Fotoğraf açıklaması yok.

Büyük bir titizlikle MYK MKYK üyeleri ile birlikte Genel başkan yardımcıları seçilmiş ve hızla görevlerine başlamışlardır.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

MYK üyeliğine ve Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına yeniden  seçilen ve güç Birliği Hareketi ile Güç Birliği Partisi çatısı altında başarılı görevler ve hizmetler yapan ve bu hizmetleri ile takdir toplayan Mehmet İmrek  kariyerinde uzun yıllar futbol oynamış çeşitli kuruluşlarda başarıyla görev yapmış kendisini yıllardır yaşlı bakıma muhtaç engellilere adamış ve birçok dernekte üst düzey yöneticilik yapmış halen de bu doğrultuda Güç Birliği Hareketine bağlı Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkanlığı görevini de büyük bir başarı ile yürüten  Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkanı Mehmet İmrek siyasette ve yöneticilikte  gösterdiği başarı kurduğu ekiple birlikte atadığı il  ilçe başkanları ve bölge başkanları ile tam bir uyum içinde örnek bir çalışma ve hizmet sergilemektedir.

Evli ve üç çocuk babası olan Mehmet İmrek iyi bir eş mükemmel bir baba örnek bir siyesetçi  güçlü ve başarılı bir yönetici olarak takdir toplayan bir kişiliğe sahiptir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Mehmet Imrek dahil, oturan insanlar ve iç mekan

Bayram sonrası gerek parti gerek dernek çalışmalarına hız vererek birçok il ve ilçeye giderek buralarda   teşkilatlanma ve kongre çalışmaları ile tanıtım faaliyetlerinde bulunmak üzere aktif olarak sahalara inecek olan ve Halkı bir olmaya Birlik olmaya devet eden Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkanı Mehmet İmrek içinde bulunduğumuz bu zor ve sıkıntılı günlerde Güç Birliği Partisi çatısı altında toplanmaya çağıran Mehmet İmrek siyasi sosyal  ekonomik kültürel ve içtimai hayatta başarının ve gelişmenin ancak Güç Birliği Partisinin iktidarının ve siyasette duayen olan gerçek halkın  lideri  Ali Karnap ve uzman kadrosunun çalışmaları ile mümkün olduğunu her platformda belirtmektedir.

Güç Birliği iktidarına adım adım birlikte.Biz birlikte güçlüyüz....Biz sadece bize değil biz dünyaya yeteriz.Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ve Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkanı Mehmet İmrek. Biz bu yolda hizmet eriyiz baba ve kız.”

Baba Ahmet İmrek ve kızı Ayca Özlem İmrek siyasette ve STK’da birlikte hareket etmekten mutluluk duyduklarını yakından partilerinin Malatya teşkilatlarını da açacaklarını ifade ettiler.

Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Doğu Anadolu Bölge Başkanı Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet İmrek şu açıklamayı da yaptı.

“Güç Birliği Hareketi olarak yıllardır faaliyetine ve hizmetlerine devam eden siyasette duayen olan temiz siyaset anlayışı ile hareket ederek Ocak 2020 de Güç Birliği Partisini kuran gerçek halk adamı ve  halkın içinden gelen bu halkın yeni lideri Güç Birliği Hareketi ve Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Sayın Ali KARNAP beyefendinin liderliğinde 67 ilde teşkikatlanmasını tamamlayan Partimiz sosyal kültürel ve ekonomik olarak ülkeyi muassır medeniyet seviyesine çıkarmayı amaçlayan sadece kırmızı çizgisi vatanperverlik olan herkese eşit adalet insanca yaşama hakkı eşit gelir dağılımı ve yeni dünya düzeni denilen yeni dünya düzensizliğine karşı insanların köleleştirmeden yine özlenen ve aranan milli ve geleneksel yaşamını sağlamayı ilke edinen güçlü bir yapılanmadır. 

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Sayın Ali KARNAP başkanım ve Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı sayın Mehmet İMREK Başkanımın onayı ve atamaları  ile Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Doğu Anadolu Bölgesi Başkan Yardımcılığına getirildim. Genel başkanım Ali KARNAP beyefendinin onayı ile Malatya'da Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Doğu Anadolu Bölge Başkanlığını oluşturduk ofis çalışmalarımızı tamamlayarak faaliyetlerimize başladık. Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak şahsım Ahmet İMREK 1967 Malatya doğumluyum.1982/1986 yıllarında Astsubay hazırlama okulunu ve Topçu ve Füze okulunu okudum. Ordunun çeşitli kadamelerinde görev aldım. Emeklilik sonrası Reklam organizasyon kargo işletmeciliği ve yayıncılık yaptım. Evli ve dört çocuk babasıyım halen reklam ve organizasyon işiyle iştigal etmekteyim. Bir Malatyalı olarak böyle bir ailenin üyesi olmaktan ve Genel Başkanım Sayın Ali KARNAP ve yine Malatyalı olan Genel  Başkan Yardımcısı sayın Mehmet İMREK ile çalışmaktan onur duyuyorum. Yine mensubu bulunduğum Güç Birliği Hareketine bağlı Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı olarak dernek Genel Başkanım Mehmet İMREK başkanım ile birlikte çalışma fırsatı ile ikinci kez onurlandırıldım.

Gerek Güç Birliği Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Doğu Anadolu Bölge Başkanı gerekse Güç Birliği Yaşlı Bakıma Muhtaç Engelliler ve Emekliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı olarak  Derneğimizin il başkanı sayın Ayça Özlem İMREK ve ekibi ile birlikte gerek STK Bölge Başkanı olarak STK temsilcileri ile görüşüp ortak projeler konusunda gerek Dernek Genel Başkan Yardımcısı olarak il başkanı ve ekibi ile aldığımız sorumluluğun bilincinde 366 gün 25 saat çalışma ilkesi ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak dertlerine derman olmaya gönüllerinde ve dualarında olmaya gayret edeceğiz. Malatyanın ilçe ve köyleride dahil her noktasına sorumluluk alanım olan Doğu Anadolu Bölgesinin her noktasında partimizin ve derneğimizin  tanıtım  ve faaliyetlerimize başladık ve durmadan devam edeceğiz.

Biz sadece bize değil biz dünyaya yeteriz.Biz birlikte güçlüyüz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, baba, ve, kızı;, Güç, Birliği, Partisi’nden, görev, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı