Haber Detayı
06 Kasım 2013 - Çarşamba 17:17
 
Malatya Öz Haber'de Hasan Eryılmaz'ın röportajı
UÇAR ve ALADAĞ "KAZGAN" AKÇADAĞ'A İYİ OLUR !Ankara Vali yardımcısı, Ak Parti Akçadağ belediye başkan aday adayı Ali Kazgan'ın adaylık sürecine dair , iki duayen isim ne dedi işte cevabı:
Siyaset Haberi
Malatya Öz Haber'de Hasan Eryılmaz'ın röportajı

Ankara Vali yardımcısı, Ak Parti Akçadağ belediye başkan aday adayı Ali Kazgan,'ın  adaylık sürecine dair , iki duayen isim ne dedi işte cevabı:
Ankara Vali yardımcısı, Ak Parti Akçadağ belediye başkan aday adayı Ali Kazgan,'ın  adaylık sürecine dair , iki duayen isim ne dedi?Ankara Vali yardımcısı Ali Kazgan'ın son dakikada aday adayı olması Akçadağ ve Malatya'da gündem oldu. Akçadağlı iki önemli isme sorduk Ak Parti Akçadağ'da KAZGAN derse ne olur ?
1984-1989 yılları arasında Akçadağ belediye başkanlığı görevini yürüten tecrübeli siyasetçi, aynı zamanda Akçadağ için önemli bir kanaat önderi olan Hamit Uçar : Bu gün itibari ile Akçadağ'da Ali KAZGAN ismine tepkiden çok destek var.Önemli bir bürokrat olan   Ali KAZGAN'ın aday adaylığını kamuoyuna deklare ettiği andan itibaren Akçadağ'da gündem Ali Kazgan oldu.Benim gözlemlediğim kadar Akçadağ'da   Ali KAZGAN ismine tepkiden çok ciddi bir destek var.Akçadağ için hayırlı olacaksa Ali KAZGAN ismi neden olmasın ? Önemli olan Akçadağ'a hizmet bu noktada KAZGAN'ın  Akçadağ çok şey katacağını düşünüyorum.
Malatya'da gazetecilik dendi mi ! ilk akla gelen isimlerden biri.Yılların tecrübesi , gündem belirleyen ,duayen gazeteci ALİ ALADAĞ:
Ankara Vali yardımcısı Ali KAZGAN'ın Akçadağ'a talip olması Akçadağ için çok büyük bir şanstır.Ali KAZGAN ismini çok yakından tanıyan birisi olarak şunları açıklıkla söyleye bilirim: Ali KAZGAN her şeyden önce Akçadağ ilçesini karış karış bilen bir isim.Bürokrasinin dilini çok iyi biliyor.Bazı isimlerin aylarca peşinde koşup çözemediği problemleri ,Ali Kazgan bir selamı ile çözecektir.Akçadağ belediyesine yeni bir format atıldı.Bu formata en uygun isim ALİ Kazgan olur.Her yönü ile donanımlı , liyakatlı  bir Akçadağ sevdalısıdır.
Kaynak: malatyaozhaber
Hasan Etyılmaz
UÇAR ve ALADAĞ
Kaynak: Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: UÇAR, ALADAĞ, “KAZGAN“, AKÇADAĞA, İYİ, OLUR, Ankara, Vali, yardımcısı, Ak, Parti
Yorumlar
Haber Yazılımı