Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 21:59
 
Malatya Yeşilyurt belediye Başkanı Polat; Gazetecilerin gününü kutluyorum
Yılmaz Yaşar…:Sercan Can…:Malatya Olay…: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bugün de ziyaretler vardı. Polat ziyarette gazetecilerin gününü kutladı. Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Gündem Haberi
Malatya Yeşilyurt belediye Başkanı Polat; Gazetecilerin gününü kutluyorum

Malatya Yeşilyurt belediye Başkanı Polat; Gazetecilerin gününü kutluyorum
İlk olarak Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Başkan Polat, burada cemiyet başkanı Haydar Karaduman, Cemiyet Yönetim Kurulu üyesi Ali Aladağ  ve  gazetecilerle bir süre sohbet etti ve gazetecilerin zor bir görev yaptığını söyledi.


Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, ziyaret nedeniyle şu açıklamada bulundu: “Birçok ilde görev yaptım böyle sevinçli ve kederli gönlerimizde Malatya’daki yerel yönetimler kadar gazetecilerin bu günlerine sahip çıkanlar olmamıştır. Bu anlamda Malatya’da gören yapan bütün yerel yöneticilere teşekkür ediyoruz” 

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Gazeteciler Cemiyetinde şu açıklamalarda bulundu:
“Malatya’da görev yapan bütün basın mensuplarının gününü kutluyorum. Basın 4’üncü kuvvettir ve bir kamu görevi görmektedir basın insanları özgür haber alma noktasında rol oynayan bir kurumdur. Bu gün bayram gününüz ama yeni elinde kameralarınız, fotoğraf makineleriniz hiçbir şekilde işinize ara vermeden yapıyorsunuz. Sizin gününüz olmasına rağmen yine en çok yorulan sizler oluyorsunuz” diye konuştu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Yeşilyurt, belediye, Başkanı, Polat;, Gazetecilerin, gününü, kutluyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı