Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 22:39
 
Malatya'nın kaplanları Konya'da kükredi...Maç sonu kim ne dedi?
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Malatya'nın kaplanları bu lez Konya'da kükredi...Kaplanlar Guilherma ve Robin Yalçın'ın golleri ile deplasman da 3 puan aldı...
Spor Haberi
Malatya'nın kaplanları Konya'da kükredi...Maç sonu kim ne dedi?

Malatya'nın kaplanları Konya'da kükredi...

Maç sonu kim ne dedi?

Tebrikler takım...

Tebrikler kaplanlar...

MAÇ SONUCU KİM NE DEDİ?

MİLOSEVİÇ:”Çok zor koşullarda maç başladı. 10 kişi kaldık. İyi bir takım oyunu ortaya koyduk. 2’nci yarı için de zordu. Malatya 2’nci golü buldu. Her şey daha da zorlaştı. Aslında pozisyonlar oldu ancak golü bulmadık. Maçı çevire bilirdik. Olmadı. Üzgünüz.”

MAÇIN YILDIZI GUİLHERMA: “Maçı aldığımız için mutluyuz.”

KONYA TEKNİK DİREKTÖRÜ AYKUT KOCAMAN: “Futbol sahalarında en zor başlangıçlardan birisi yaşandı. Anlık kararlar. Hata oyunun bir parçası. Tecrübeli kaleciler için 10 kişi oynamak zor. Bırak gol olsun. Kuvvetli oynayan bir takımız. Malatya saygı duyuyoruz. Bırak Serkan gol olsun.  Maçı çevire bilirdik. (Aykut Kocaman Serkan’a sitemkar konuştuğu dikkatlerden kaçmadı.)

Yapılacak şeylerin çoğunu yaptık. Olmadı.  İlk yarıda enerjisi yüksek takım bizdik. Fazla birşey demenin anlamı yok. Gelecek haftaya bakıyoruz toparlanacağız. Taraftarlara teşekkür borçluyuz.”

MALATYA TEKNİK DİREKTÖRÜ SERGEN YALÇIN: “Yani maçın başında öyle bir olay oldu ki hepimiz şoka girdik. Şaşırdık. Beklemiyorduk. Bu oyunda bunlar oluyor. Bizde de şok etkisi yarattı. Ne oluyor diye. 45 dakika iyi oynamadık. Devre arası konuştuk. 2’nci yarı önde basıp oynadık. Bu maçı çok fazla düşünmemek lazım.

Kimse için yargılanacak bir durum yok. Konya’ya geldim mi kendimi evimde hissediyorum. Ben Konya taraftarlarına teşekkür ediyorum. Duygusal bir duru. Konya’yı seviyorum Konya’lı taraftarları seviyorum.

Karakterim gereği defans oynatmam. Nerede olursa olsun. Biz oyunumuzu oynayacağız. Takımımızın tamam olması bize şans veriyor. Oyuncularımızın hepsi hazır. Zor bir deplasman burada 3 puan almamızdan dolayı takımımı kutluyorum.

Galibiyet bizi motive etti. Oynayacağız göreceğiz. Oynayacağız göreceğiz.”

FARNOLLE : “Öncelikle Konya’nın gördüğü Kırmızı kartın avantajını sağladık. Her kaleci gibi takımıma katkı sunuyorum böyle de devam edecek inşallah.

Serkan Kırıntılı saygı duyduğum bir kaleci. “

MUSTAFA AKBAŞ: “Burada 3 puan aldığımız için mutluyuz. “

MALATYA'NIN BAŞKANI YÖNETİCİSİ VE TARAFTARINDAN;

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Fuat Yılmaz ve Adil Gevrek dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

MEHMETÇİĞE DESTEK SELAMI...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'nın, kaplanları, Konya'da, kükredi...Maç, sonu, kim, ne, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı