Malatya’nın Başkanı Gürkan; vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için önemli
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 02:06
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için önemli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, şehir merkezinde gezi ve incelemelerine devam edip vatandaşlarla esnaflarla görüşüyor.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için önemli

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için önemli...

Resim

Her fırsatta gezi programları ile vatandaşla bir araya gelen Malatya’nın Başkanı Gürkan, Emeksiz Caddesi ve çevresindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Resim

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Büyükşehir belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımlarda her zaman vatandaşlarımızın görüş ve fikirlerine önem vermekteyiz. Vatandaşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için değerlidir. Büyükşehir Belediyesi MEGSAŞ Ekmek Kulübesinde ekmek alan vatandaşlarla sohbet edene Başkan Gürkan, “Büyükşehir Belediyesi olarak MEGSAŞ Ekmek Fabrikamız ile vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını daha ucuz bir şekilde karşılamalarını sağlamaktayız. Malatya’mıza ve hemşerilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için Büyükşehir Belediyesi olarak yeni bir ekmek fabrikası ve yemek fabrikası yapıyoruz. Bu çalışmalarımız ile hemşerilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktayız” dedi.

Resim

Belediye ve MEGSAŞ hizmetlerinden memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın halkın içinde olması, gezmesi çok güzel. MEGSAŞ Ekmek Fabrikası çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Hem ekmek ihtiyacımızı hem de pasta ve diğer ekleri temin edebiliyorum. Bu hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, vatandaşlarımızın, fikir, ve, görüşleri, bizim, için, önemli,
Yorumlar
Haber Yazılımı